Dnes vyšlo 15 článků

Tvarované kníry a vousy – to byl čtvrtý ročník mistrovství knírů v New Orleans

Tvarované kníry a vousy – to byl čtvrtý ročník mistrovství knírů v New Orleans

Čtvrtý ročník mistrovství knírů se konal na začátku září v New Orleans. Sjeli se sem lidé z celého světa. aby ukázali svoji lásku a péči ke svým knírům a vousům. Posuďte sami, povedlo se jim to?

V New Orleans – Louisiana  House of  Blues v francouzské čtvrti se 7.9. 2013  sešlo přes 150 lidí ze všech koutů světa ( USA, Velká Británie …), aby se mohli zúčastnit čtvrtého ročníku  Just For Men National Beard and Moustache Championships® ( ” Mistrovství knírů”) pořádaný Beard Team USA® organizací. Celkově bylo na mistrovství 17 kategoriích, ve kterých mohli zúčastnění soutěžit. Soutěžící měli jediný úkol a požadavek – mít zajímavý knír nebo úpravu vousů. Doopravdy se jim to povedlo, což zachytil i komerční fotograf, který celou akci foto-dokumentoval –  GREG ANDERSON (Las Vegas), který na svůj Facebook profil nahrál přes 165 fotek.

Pořadatelům se fotky Grega Andersona natolik zalíbily, že se s ním dohodli na spolupráci i pro další ročník soutěže. Fotograf už do budoucna plánuje vydání foto-knihy s jeho nejpovedenějšími fotkami a autoportréty.

Zdroj/Více fotografií

national-beard-and-mustache-championships-2013-new-orleands-by-greg-anderson-4national-beard-and-mustache-championships-2013-new-orleands-by-greg-anderson-2national-beard-and-mustache-championships-2013-new-orleands-by-greg-anderson-8

national-beard-and-mustache-championships-2013-new-orleands-by-greg-anderson-14

national-beard-and-mustache-championships-2013-new-orleands-by-greg-anderson-13

en → cs

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru