Tumblr představil svůj vyhledávač GIFů

Není to dlouho, co začaly GIFy fungovat na Facebooku, a teď tyto pohyblivé obrázky znovu plní titulky. Tentokrát je to proto, že Tumblr představil svůj vlastní vyhledávač GIFů.

Možná víte, že Tumblr je rájem pro milovníky GIFů. A tak kdo jiný by měl s vyhledávačem přijít? Jeho uživatelé budou moci GIFy nově vyhledávat a přidávat je do svých vlastních příspěvků.

Nový vyhledávač neobsahuje žádnou integraci třetích stran, vyhledává čistě ty GIFy, které byly zveřejněny na Tumblru. Všechny GIFy jsou při nahrání indexovány různými tagy, vyhledávač se řídí podle nich a podle dalších algoritmů.

Jak přidat GIF do příspěvku na Tumblru?

Stačí kliknout na + a poté na možnost GIF. Následně vyhledáte, co potřebujete, a vyberete obrázek. Ten bude k vašemu příspěvku přidán i se zmínkou toho, kdo GIF publikoval původně. Jeho autor bude také upozorněn, že jste jeho GIF použili.

wersm-tumblr-GIF-search

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru