Tug Toner: „Revoluční“ fitness pomůcka

Chcete vypracované těla, aniž byste museli platit velké peníze za fitko či za osobního trenéra? Chcete, aby vás cvičení bavilo? V tom případě se podívejte na Tug Toner. S Tug Tonerem můžete posilovat celé tělo.A to třeba i s kamarádem.

Už jste viděli celé video? Líbilo se vám? Tak to vás bohužel musíme zklamat. Nejedná se totiž o reálný výrobek, nýbrž pouze o parodii, která se objevila v talk show Jimmy Kimmel Live. A co vlastně paroduje?

Jedná se o parodii na legendární Shake Weight anebo Free Flexor. Obě cvičební pomůcky jsou reálné a skutečně vynikají. Cvičení s těmito pomůckami totiž připomíná něco úplně jiného. Ale kdo ví, třeba to vážně funguje.

Na závěr ještě uvádíme celý výstup z Jimmy Kimmel Live:

Tak co, jak vás to zaujalo? Zvažujete koupi jednoho z těchto dvou výrobků? Jestli ano, tak po zakoupení a doručení nahrajte na YouTube video, jak s tím cvičíte. Jsme si jistí, že zaznamená úspěch.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru