Trojici chystaných iPhonů doplní i levnější plastová varianta

Kalifornská společnost Apple by dle dostupných informací měla v polovině tohoto roku představit rovnou tři nové modely iPhonů. Trojice se bude skládat z obvyklých modelů iPhone 6s, 6 Plus a dokonce iPhone 6c.

iPhony jsou bezesporu jedním z nejprodávanějších produktů kalifornského velikána. Při zahajování každého keynotu Tim Cook hrdě prohlašuje, kolik se už vlastně stihlo prodat nejnovějších modelů. A vzhledem k tomu, že společnost nepřestává, můžeme se dočkat v polovině tohoto roku dalších třech modelů iPhonu. Mělo by se jednat o modely iPhone 6s, 6s Plus a čtyřpalcový iPhone 6c.

iPhone z plastu

Poslední zmiňovaný, tedy iPhone 6c byl doposud jen jedním velkým otazníkem. Tim Cook však před nedávnem potvrdil, že několik uhlopříček by mohlo být řešení. Tento model by stejně jako iPhone 5c mohl být z plastu. Apple by však oproti minulému modelu mohl přidat i snímač otisků prstů TouchID nebo platební systém prostředníctvím NFC – Apple Pay. Pro milovníky sportu a zdravého životního stylu přidá pár vychytávek pro aplikaci Health.

iphone-6c-iphonesoft-isoft-concept

Jeden z konceptů nového iPhone 6c

Cena?

Portál DigiTimes již dopředu počítal, cena za nový iPhone 6c by se mohla vyšplhat až na 500 dolarů, což je stále oproti kovovému modelu celkem slušná cenovka.

Zdroj: LsA

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru