Dnes vyšlo 15 článků

Trofeje na zeď sestavené z části jízdních kol

Vídeňský designér zřejmě zkombinoval své dva koníčky a vytvořil zajímavé “trofeje”, které se skládá ze řidítek a sedla. Tento “unikát” má však velké množství využití, především jako věšák, na který zavěsíte téměř vše od klíčů po kolo. 

Vídeňský designér Andreas Scheiger evidentně miluje cyklistiku a zvířata. Proto při vytváření svého kreativního nápadu své dva koníčky zkombinoval a vytvořil sérii vtipných preparovaných hlav. Avšak co by to bylo za milovníka zvěře, kdyby si jako ozdobu na svoji stěnu dal mrtvé zvíře? Místo toho použil dvě části jízdních kol, konkrétněji sedla (jako pomyslnou hlavu zvířete) a řidítka (jako parohy).

Praktické a všestranné využití

Možná by se nabízelo říct, že se jedná o velice zajímavou a zvláštní dekoraci, na kterou se po čase začne jenom prášit. V současnosti se designéři snaží vytvářet věci s vícero využitími. I tento “kreativní nápad” obsahuje několik jistých vylepšení. Tyto “trofeje” mohou sloužit i jako praktické a všestranné věšáky např. na bundy, tašky a nebo univerzální držáky na kolo.

Designérská hračička na prodej

Co by to bylo za designérskou hračičku, kdyby si ji nemohl zákazník koupit? Proto pokud se vám některý z výtvorů zalíbil, můžete ho sehnat na této stránce. Pokud jste však více kreativnější, můžete se inspirovat a podobnou “trofej” si vytvořit sami.

hunting-1 hunting-2 hunting-3 hunting-4 hunting-5 hunting-6 hunting-7 hunting-8

Zdroj: glandis.com

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru