Trochu k olympiádě: Už jste viděli bondovku, kterou natočili světoví biatlonisté?

Světové hvězdy biatlonu se mezi závody Světového poháru asi dost nudily, a tak se rozhodly natočit nový příběh Jamese Bonda. Vám se nyní naskýtá jedinečná možnost posoudit, zda i u biatlonistů platí rčení “ševče, drž se svého kopyta”.

Jak se zdá, biatlonisté jsou renesanční lidé. Například česká biatlonistka Gabriela Soukalová je nejen skvělou biatlonistkou, ale i zpěvačkou a nyní dokonce herečkou. Po shlédnutí videa se mnou budete buď souhlasit, nebo si naopak budete říkat, ať radši zůstanou u biatlonu.

Každopádně jim nemůžeme upřít, že jsou velmi odvážní a mají dobré nápady, jak zabít nudu.

Video vzniklo mezi závody Světového poháru v sezoně 2012/2013. V krátkém “filmu” se objevila například Gabriela Soukalová, která si zahrála barovou zpěvačku a nazpívala i ústřední píseň. V klipu dále uvidíte trojnásobnou olympijskou vítězku ze Soči, biatlonistku Darju Domračevovou, a to v roli dvojité agentky. Slavného Agenta 007 hrál Simon Fourcade, bratr dvojnásobného olympijského šampiona ze Soči, Martina Fourcada. Ten si ve snímku zahrál číšníka.

Zdroj: www5.biathlonworld.com/en/press_releases.html/do/detail?presse=1922

Video: www.youtube.com, Obrázek: www4.biathlonworld.com/en/athletes.html

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru