TRIPL TREFOR: Ideální zásobovací trojkolka do města

Před pár dny byla představena kurýrní společnost Amazon Flex. A právě tato společnost bude potřebovat něco, co je ekonomické a účinné – TRIPL TREFOR.

TRIPL TREFOR jsou ideální zásobovací trojkolky do města. Trojkolky jsou vyráběné tak, aby uspokojili minimalistické potřeby, které můžeme znát například z japonských ulic.

renault

Trojkolka je vhodná pro různé druhy podnikání

Jakákoliv moderní služba, která nabízí doručení až domů, vyžaduje, aby někdo nasedl do auta a nastartoval motor na požadované místo doručení. Dánská společnost Trefor vymyslela elegantní řešení. Společnost vytvořila miniaturní městské vozidlo, které se k vám dostane vždy, když budete čekat na kurýra, u kterého jste si objednali produkty z pohodlí domova. Elektrická trojkolka je dokonalou a rozumnou volbou pro různé druhy podnikání.

trefor2

Trojkolka na jedno nabití ujede až 100 km

Nenápadný Tripl Trefor je zajímavý svou pohonnou soustavou. Trojkolka je poháněna elektromotorem čerpající energii z litinové baterie od společnosti Samsung s kapacitou 8 kW/h. Pokud budete baterii nabíjet 8 hodin, trojkolka bude pojízdná po dobu 4,5 hodin a bude mít dojezd zhruba 100 kilometrů. 

trefor1

Maximální rychlost

Vzhledem k tomu, že na vytížených komunikacích by nebylo vhodné, aby se vozidlo určené k zásobování pohybovalo příliš vysokou rychlostí.  Trojkolka jede maximální rychlostí pouze 45 km za hodinu, svou rychlostí sice nebude trhat světové rekordy, ale do města je to ideální.

Dostatek prostoru

Trojkolka poskytuje víc prostoru pro náklad než Mercedes třídy E. Kufr je umístěný netradičně před řidičem. Toto umístění kufru je mnohem lepší pro kontrolu nákladu. Přední část trojkolky připomíná běžný automobil. Možná se budete divit, ale kapacita kufru je neuvěřitelných 750 litrů.

trefor6Zdroj: Startitup

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru