TripAdvisor přestane prodávat zájezdy na místa, kde ubližují zvířatům

Velký cestovatelský portál TripAdvisor udělal razantní rozhodnutí. Všichni cestovatelé by měli přehodnotit své plány na letních dovolených. Atrakce, jako jsou plavání s delfíny, jízda na slonovi či hlazení si malého tygra, vypadají jako zábava, ale pro zvířata představují spíše utrpení. Z tohoto důvodu se společnost rozhodla, že nebude prodávat zájezdy na místa, která podobné aktivity nabízejí.   

„TripAdvisor má novou politiku. Chce zlepšit hygienické a bezpečnostní standardy zvířat,“ řekl Stephen Kaufer, prezident a generální ředitel společnosti TripAdvisor.

Dále cestovatelský portál TripAdvisor chce propagovat destinace a atrakce, které se starají o dobro zvířat. Tato pravidla by měla vstoupit v platnost od roku 2017, přičemž některá z nich budou platit už nyní. A zároveň cestovní kancelář Viator spouští kampaň, která má veřejnost informovat o této problematice.

Zdroj: Bored Panda

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru