Dnes vyšlo 15 článků

TripAdvisor přestane prodávat zájezdy na místa, kde ubližují zvířatům

Velký cestovatelský portál TripAdvisor udělal razantní rozhodnutí. Všichni cestovatelé by měli přehodnotit své plány na letních dovolených. Atrakce, jako jsou plavání s delfíny, jízda na slonovi či hlazení si malého tygra, vypadají jako zábava, ale pro zvířata představují spíše utrpení. Z tohoto důvodu se společnost rozhodla, že nebude prodávat zájezdy na místa, která podobné aktivity nabízejí.   

„TripAdvisor má novou politiku. Chce zlepšit hygienické a bezpečnostní standardy zvířat,“ řekl Stephen Kaufer, prezident a generální ředitel společnosti TripAdvisor.

Dále cestovatelský portál TripAdvisor chce propagovat destinace a atrakce, které se starají o dobro zvířat. Tato pravidla by měla vstoupit v platnost od roku 2017, přičemž některá z nich budou platit už nyní. A zároveň cestovní kancelář Viator spouští kampaň, která má veřejnost informovat o této problematice.

Zdroj: Bored Panda

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru