Tisková zpráva: Trh poptávek pro živnostníky a malé i střední firmy

Máte problém najít vhodné dodavatele, který by vám pomohl dokončit dojednanou zakázku? Potýkáte se jako firma s nedostatkem zakázek?

V obou případech může vašemu podnikání napomoci registrace na serveru Trhpoptavek.cz, na kterém se pohybuje více než 140 000 tuzemských firem ze všech různých oborů (stavebnictví, IT, reality, energetika, vzdělání, úklidové služby aj.). Uživatelé z řad firem, kteří poptávky zadávají, oceňují především rychlost a snadnost výběrového řízení, které systém nabízí. Šetří tak hlavně svůj čas, jelikož nemusí aktivně hledat a oslovovat firmy z oboru.

 

 

Trhpoptavek.cz - online tržiště řemeslníků a malých i středních firem

 

 

Oproti jiným online tržištím je Trhpoptavek.cz naprosto zdarma. Neplatíte žádné peníze ani za uveřejnění poptávky. Stejně tak nejsou poptávající nijak omezováni – ani co se týče počtu zadaných poptávek za týden / měsíc / rok. Poptávek můžete zadat neomezené množství.

Poptávkový server Trhpoptavek.cz využívají s oblibou také malí živnostníci a spotřebitelé. Jelikož každý z nás občas potřebuje opravit něco na svém domě, vybudovat bazén, namontovat nové vodovodní potrubí či poptává jiné stavební práce na svém obydlí. A nikomu z nás se nechce dlouhé hodiny hledat po internetu vhodné firmy, studovat ceny a zjišťovat, zda vůbec jsou schopny dojet až do vámi požadované lokality.

Nyní vám postačí pouze se zaregistrovat, vyplnit své jméno, příjmení a telefon. Pak se můžete vrhnout na stručný popis vaší poptávky (jaký problém potřebujete vyřešit, zadat rozpočet na danou poptávku, požadovaný termín vyhotovení). Poptávku odešlete a už jen čekáte na odezvu. Poté pouze posoudíte, která nabídka je pro vás nejvíce výhodná a kontaktujete vítěze výběrového řízení.

POZOR: Nemusíte si vybrat žádnou z nabídek! Nic vás nezavazuje k tomu, abyste byli povinni se s některým ze zájemců domluvit. Jak vidíte sami, můžete vložením poptávky na server Trhpoptavek.cz jen získat.

O Trhpoptavek.cz

Poptávkový server Trhpoptavek.cz aktivně využívá přes 140 000 ověřených firem. Umožňuje poptávajícím zadávat poptávky bez zprostředkovatele, poptávající tak vždy jedná přímo s dodavatelem. Šetří tak svůj čas i peníze, jelikož oproti jiným serverům, zde neplatí žádný poplatek za uveřejnění poptávky. Provozovatelem poptávkového serveru je společnost LogisCom s.r.o. se sídlem v Kyjově.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru