Dnes vyšlo 15 článků

Trendy v barvení pro rok 2021: vítězí originalita

Trendy v barvení pro rok 2021: vítězí originalita

Pokud chce žena změnit image, vždy začíná u vlasů, říká staré pravidlo. Kromě stylových střihů (které mohou výrazně změnit váš vzhled) doporučujeme napřít pozornost k barvám. Ty vám totiž umožní stát se středem pozornosti a úplně jiným člověkem.

Přehled módních trendů v barvení pro rok 2021 zahrnuje nejlepší techniky barvení krátkých, středně dlouhých a dlouhých vlasů. Ty všechny budou letos velmi žádané a vylepší image každé. I když je přirozená krása a záře přírodních odstínů bezkonkurenční, trendy barvení vlasů je způsob, jak změnit svůj vzhled a vytvořit jasný akcent. Nebojte se experimentovat!

Dvoubarevné barvení je asi první, co stojí za povšimnutí. Stylisté doporučují obarvit krátké a středně dlouhé vlasy do dvou odstínů. Tohle je nejlepší varianta, pokud chcete vypadat stylově, ale nijak zvlášť extravagantně. Na vlně bude také zajímavě vypadající barvení pomocí polotónů. Na dlouhých vlasech lze vytvořit všechny druhy barvení a kombinovat několik odstínů pro mega efektní a stylový vzhled. Profesionálové mezi všemi možnostmi doporučují zvolit neobvyklé barvy a kombinovat je mezi sebou. Dejte přednost odstínům jako je platina, jahodová blond, ohnivě červený a višňový, zlatavý a šeříkový. Objednat si perfektní barvu na vlasy pro odvážné experimenty můžete tady https://makeup.cz/categorys/22813/.

Na popularitě získává rovněž colorombré. Abyste tuto techniku realizovaly na svých vlasech, musíte je nejprve zesvětlit na konečcích, na nichž bude po provedení barvení nejjasnější odstín. Tento způsob navíc chrání pokožku hlavy a kořínky vlasů, protože barva a zesvětlující přípravek se nanáší od střední délky vlasů po konečky.

Zelená je další zajímavá možnost pro milovníky netradičních barev. Čemu dát přednost? V trendu jsou kouřové tmavě zelený a akvamarínový odstín. Pokud jste blondýnka, dejte přednost studeným odstínům, pokud však máte tmavé vlasy, raději zvolte sytější barvy.

Nemůžeme se ale nezmínit o duhovém barvení. Jen si představte… Všechny barvy duhy na vlasech! Toto není experiment pro úzkoprsé, ale je možné, že v určitý okamžik budete chtít do svého života přidat co nejvíce barev najednou. Můžete si vybrat ze dvou variant: v první jsou všechny barvy jasně rozlišitelné a navzájem kontrastují. Pokud ale nejste na něco takového připravené, můžete se uchýlit k plynulejším přechodům pastelových odstínů. A pamatujte si, že toto trendy barvení perfektně udělá pouze zkušený specialista!

Zdroj, foto: pexels.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru