Trendy letní aktivita: magnet fishing

Trendy letní aktivita: magnet fishing

Novým koníčkem je netradiční rybaření neboli magnet fishing. Vznikl ve Francii z iniciativy přispět k čistému životnímu prostředí. Magnetoví rybáři mají ráj u řek velkých měst. Rozhodli se spojit vzrušení, možný zisk a prospěšnou činnost. Zapojte se i vy.

Možná se ptáte, proč magnet fishing způsobil takový boom. Je to proto, že se k němu hlásí mnohem více lidí. Je to aktivita, ke které nepotřebujete téměř vůbec nic. Je to druh rybaření, kdy není potřeba rybářská licence. Jediné, co je nezbytné je silný magnet, silné lano a nadšení. Vášeň pro magnetové rybaření získáte po prvním uloveném kousku. Je jasné, že na dně řek, rybníků, studen, je velmi mnoho pohozených věcí, které se ztratily, nebo se jich někdo chtěl zbavit. A právě tyto výlučně kovové předměty rybáři vytáhnou, aby znovu spatřily světlo světa.

vwwvj5s29fj11

S magnet fishingem můžete začít prakticky hned. Stačí, když si koupíte lano a silný magnet. Speciální magnet uvážete na lano a pak ho nahodíte na dno vodního toku. Ucítíte, když se na magnet přichytí nějaký zapomenutý předmět a pak už stačí jen vyvinout sílu a tahat. Budete překvapeni, co vytáhnete. Staré mince, kolo, hrnce nebo dokonce staré zbraně. Rybáři říkají, že je naplňuje ten moment překvapení, kdy čekají, co z hladiny vykoukne. Některé předměty mají tržní nebo pamětní hodnotu a dají se docela dobře zúročit.

Zdroj, foto: magnetfishing.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru