Trendem prosince bude vánoční osvětlení s hudbou

Viděli jsme to už loni. Několika nadšencům se povedlo překrásně nazdobit celý dům a blikání světýlek sladit s hudbou. Výsledek byl opravdu majestátní, a tak jsme zvědaví, co uvidíme letos.

Teď v září je nejvyšší čas začít s přípravami. Velkolepé osvětlení si vyžaduje nejen nákup opravdu obrovské spousty světýlek, ale také několik hodin přemýšlení a následně pár dnů práce na žebříku. Vše by mělo být připraveno nejpozději se začátkem adventu, nicméně pokud vymyslíte něco opravdu velkolepého, je dobré začít svítit a šířit vánoční náladu už dřív. Bratři z Bristolu to plánují.

Vánoční osvětlení z 55 000 žároviček

Bratři Brailsfordovi z Bristolu jsou známí tím, že každoročně v prosinci mění dům své mámy na neuvěřitelnou světelnou show. Vánoční osvětlení berou opravdu velkolepě, a tak není divu, že již začali s letošním plánem. Spočítali si, že použijí přes 55 000 žárovek. Možná bychom měli uvést na pravou míru, že to budou spíš LED světýlka, protože ta jsou v dnešní době již standardem. Oba bratři jsou s vánoční výzdobou dost zkušení, dům své mámy zdobí už 23 let.

Dílo bratrů Brailsfordových

Vánoční výzdoba sladěná s hudbou

Jak již bylo řečeno, předpokládá se, že i letos se někdo pokusí doprovázet vánoční osvětlení hudbou. Na trhu se dokonce objevilo zařízení TapTap, které spáruje světýlka s hudbou a vytvoří pěknou světelnou show bez nutnosti programování světýlek.

taptap

TapTap

Světelná vánoční výzdoba bytu

Pozadu nezůstávají ani lidé, kteří bydlí v bytě. Zdobí si balkony, za okna dávají svítící stromečky. Případně se snaží vyzdobit aspoň interiér. Vánoční řetězy se koneckonců dají omotat i kolem futer dveří, televize, tiskárny či palmy v rohu obývacího pokoje.

Tipy na výzdobu by vám mohla poskytnout vánoční výzdoba inspirace. Hledejte na internetu a zkuste letos taky vytvořit něco velkolepého. Nemusíte k tomu použít 55 000 žárovek, pěkného výsledku dosáhnete i se skromnější výbavou.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru