Trefili byste koš ze 100 metrů aneb Další extrémní video od DevinSuperTramp

Trefili byste koš ze 100 metrů aneb Další extrémní video od DevinSuperTramp

Na známém YouTube kanálu DevinSuperTramp, tvořeným skupinkou nadšenců do šílených, kuriózních či abnormálně obtížných věcí pod vedením Devina Grahama, se objevilo další radikální video. Tentokrát nejde o nejtěžší světové zhoupnutí na laně, setkání Assassina s parkourem v reálném světě nebo snad desetimetrový let vzduchem. V tomto kousku totiž nejde tolik o adrenalin, jako o přesnost. O přesnost při strefování basketbalových košů. A jak známe videa od DevinSuperTramp, je i toto v extrémním stylu.

Pro tento tým evidentně není obtížné dávat koše ze vzdálenosti desítek metrů, při jízdě v autě nebo pomocí odrazení míče od stěny. Mezi standardní vybavení patří například auto s namontovaným basketbalovým košem či dokonce „létající“ basketbalový koš na balóncích. Většina střel dokonce pochází ze střechy tribuny obrovského stadionu. Výjimkou není ani trefování koše poslepu či zády ke koši. No – přeci jen se na samotné video podívejte sami.

Rozhodně doporučujeme shlédnout také další virální videa z kanálu DevinSuperTramp. Z těch nejsledovanějších by jste měli vidět minimálně Assassin’s Creed Meets Parkour in Real LifeWorld’s Largest Rope Swing či Human Slingshot Slip and Slide – Vooray.

Ze spřáteleného kanálu je úžasné také Boyfriend pushes Girlfriend off cliff – Insane Rope Swing. A hlavně samotný seskok: World’s Most Insane Rope Swing Ever!!! – Canyon Cliff Jump. Nakonec by jste měli vidět ještě skvělý postarší sestřih nejlepších videí pojmenovaný Devinsupertramp – Best Of – Now or Never. Jak můžete vidět sami, naštěstí nemají organizátoři těchto šíleností inteligenci zarážky pod dveře, jinak by již spousta účastníků dávno zemřela.

A jak se vlastně samotnému kanálu DevinSuperTramp daří? Momentálně se ukazatel odběratelů blíží k 1 milionu, čítá totiž 991 858 odběratelů! Díky tomu se umisťuje na 220. místě v žebříčku nejodebíranějších kanálů. Ani počet zhlédnutí není pozadu – YouTube jich napočítal celých 178 548 084. A to všechno bylo nasbíráno především za pomoci pouhých 76 videí nahraných na tento kanál, což je oproti podobně si vedoucím kanálům naprostá rarita (například kanál Machinima Realm na 214. místě v žebříčku počtu odběratelů má celých 5 286 videí).
Nejúspěšnější video v počtu shlédnutí - Assassin’s Creed Meets Parkour in Real Life má již neuvěřitelných 20 231 588 shlédnutí a počítá se také 366 030 kliknutí na  tlačítko „Líbí se“. Nakonec ještě stojí za zmínku, že toto všechno bylo nasbíráno během nějakých 2,5 let působení na YouTube – kanál byl totiž registrován 13. 06. 2010.

Na oficiálních stránkách Devina Grahama, tedy vlastníka YouTube kanálu DevinSuperTramp můžete najít spoustu zajímavých postřehů a zážitků z natáčení, i články například o tom, proč bylo vybráno právě jméno DevinSuperTramp.

Komentáře

Nahoru