Travis: Inteligentní zařízení pro překlad až 80 jazyků světa!

Kdo by si nepřál mluvit mnoha jazyky tak, aby se zkrátka bez problémů domluvil po celém světě? Startup Travis vám toto jednoduše umožní! Travis je malé zařízení, které využívá umělé inteligence a dokáže rozpoznat a přeložit řeč až v 80 světových jazycích!

weg6bdkpxek1veuhzf9g

Díky inteligentnímu zařízení Travis se okamžitě domluvíte až v 80 jazycích světa. Travis totiž tyto jazyky rozpozná a přeloží do 2 vteřin! Existuje sice mnoho aplikací, které vám s překladem pomohou, ale v dnešní době je životnost baterie chytrých telefonů velmi nízká. A proto, pokud si přejete pomocníka na překlad, který se vám jen tak nevypne, je inteligentní zařízení Travis ideální volbou.

travis

Travis je malé účelové zařízení pro face-to face komunikaci. Zařízení je možné použít hned 3 způsoby. Buď je možné klasicky používat s vestavěným reproduktorem a vestavěnými mikrofony, což je ideální například pro překlad řeči na ulici. Nebo Travis můžete používat se sluchátky a nebo pro soukromou komunikaci se 2 sluchátky s tím, že druhá osoba je připojena bezdrátovými sluchátky přes Bluetooth.

Travis by měl být k dispozici v zimě 2017 a na indiegogo ho nyní můžete zakoupit za 149 dolarů, tedy cca 3 700 Kč.

zdroj/foto: indiegogo

Komentáře

Nahoru