Dnes vyšlo 15 článků

Travel influencer: cestování mu financuje matka

Travel influencer: cestování mu financuje matka

Toužíte po tom být influencerem? Tohle novodobé povolání se v dnešní době velmi rozmáhá. A v tom je právěten háček – influencer chce být každý, a tak jich je moc. Uživatelé sociálních sítí se předhání v tom, kdo vymyslí originálnější prezentaci a s jak šíleným nápadem přijde.

Pokud nejste jedne ze sester Kardashianek, tak se influencerem nerodíte, ale musíte se jím stát. To znamená, že si musíte zvolit směr, kterým se budete ubírat a jkým tématům se budeme věnovat – čím užší, tím lepší. Jenže přitom si musíte pořádně sáhnout do kapsy. Firmy s vámi budou chtít navázat spolupráci až když budete mít vliv. Potom to bude opravdu práce snů, jenže do té doby musíte do svého profilu investovat.

Své o tom ví Catalin Onc a jeho manželka Elena. Rozhodli se, že se stanou influencerským párem, orintovaným na cestování. Travel influencerů už je také velmi mnoho, ale každý den přibývají další odvážlivci. Mladý manželský pár společně pečuje o profil s názvem: Another beautiful day. Jejich visruální aktivitu sleduje téměř 40 tisíc followerů. Cestování je finančně náročné a mladému páru logicky docházejí finance. V jednom ze svých příspěvků se přiznali, že se jim hodí každý cent. Nicméně vlnu negativních ohlasů sklidili, když napsali, že jim na cesty přispívá Catalinova matka, která má dvě zaměstnání.

Snímek obrazovky 2019-06-24 v 20.12.08

Manželé na Instagramu vyhlásili dobrovolnou sbírku na jejich cestu do Afriky. V plánu mají podniknout cestu na tandemových kolech – z Německa až do Afriky. Jejich cílem je vybrat 10 tisíc eur, což je v přepočtu 255 tisíc korun. Catalin má ambice stát se profesionálním influencerem. Sám moc nepracuje, protože prý nechce podporovat konzumná způsob života. Ve sbírce se zatím podařilo vybrat 237 eur.

Nakonec se Catalin proslaví, ale možná ne cestováním, nýbrž kapesným od maminky.

Zdroj, foto: news.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru