Dnes vyšlo 15 článků

Transparentní účet ANO jako diskusní fórum nespokojenosti s vládou

Transparentní účet ANO jako diskusní fórum nespokojenosti s vládou

Příkaz k odeslání částky na transparentní účet jako vyjádření nesouhlasu s českou vládou. Nějak takhle by se dala shrnout historie obdržených plateb na transparentním účtu politického hnutí ANO, jehož neodmyslitelnou tváří je „oblíbený“ premiér a miliardář Andrej Babiš. 

Transparentní účet, který má politické hnutí ANO založený u Komerční banky zažívá enormní příjem plateb, které jsou doprovázeny duchaplnými vzkazy vyjadřující nespokojenost a averzi vůči Andreji Babišovi. Na transparentní účet můžete přispět i vy. Nemusí se jednat o vysoké částky, stačí se podívat, v jaké výši jsou již připsané částky. Ani po dlouhém scrollování do historie obdržených plateb nenarazíte na vyšší částku než jsou 2 Kč, které jsou příspěvkem Andrejovi na nové tepláky. I přesto, že se nejedná o vysoké částky, přečetla se koruna ke koruně a na transparentním účtě ANO je nyní k datu 15. 3. 2021 10:10 | zůstatek 87 727 450,67 CZK.

Snímek obrazovky 2021-03-15 v 10.23.36

Vzkazy uvedené ve zprávách pro příjemce jsou zabarveny velice negativně. Nicméně autoři se za své zprávy nestydí. U každé z nich je uvedené pravé jméno. Společnost už neví, jak své vládě a premiérovi vyjádřit nedůvěru. Za svůj nesouhlas si rádi zaplatí, byť i minimální částku. Pokud chcete ANO na jedné straně podpořit a na druhé jim něco sdělit, tady je číslo jejich transparentního účtu: 4070217/0100

Na vzkazy z poslední doby se podívejte sami, je to vskutku zajímavé čtení…

 

Snímek obrazovky 2021-03-15 v 10.23.55

 

Zdroj, foto: https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/4070217?fbclid=IwAR0syfcEA8IVWJY1wlVpSQ1ISGnizPVnlsGfqJpUmg3en2zO3BTpH85j2Uk

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru