Transparentní maska na obličej: jednoduchá komunikace a pohodlné nošení

Transparentní maska na obličej: jednoduchá komunikace a pohodlné nošení

Průhledná maska je alternativou mezi rouškou, štítem a žádnou pokrývkou obličeje. Vrací vám úsměv na tvář, je stylová a prodyšná, přesto pohodlná a vysoce ochranná.

Ruku na srdce, nošení roušky není úplně přirozené. Komplikuje nám normální život. Chirurgické masky vyrobené z papíru a textilií skrývají velkou část vašeho obličeje. Ztěžují každodenní úkoly v rámci komunikace. Přes masku je hůře rozumět, artikulace není zřejmá a dokonce není vidět ani úsměv, natož pak obličej člověka. Nejen, že poškozují pleť a jsou nehygienické, ale také znepríjemňují a ztěžují dýchání.

Ochrana je ale důležitá a masky v dohledné době nezmizí. Přesně proto tým profesionálních designérů pracoval na tomto problému, aby našel pohodlné a cenově dostupné řešení. Nyní je jejich inovativní nový produkt konečně v prodeji. Maska se nazývá Cleanshield. Materiál byl navržen tak, aby zabránil tvorbě zamlžování na vaší masce nebo brýlích.

Další výhody průhledné masky: 

Celková ochrana – Zabraňuje přímým kapičkám vzduchu v dotyku s ústy a nosem.

Bezpečný a šetrný k životnímu prostředí – Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které nejsou škodlivé pro člověka (BPA-FREE), hygienické, opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Rychlé a snadné čištění – Lze je čistit mýdlem a vodou, myčkou nebo antibakteriálními ubrousky / spreji.

Rychlé sušení – na rozdíl od látkových masek schne po několika sekundách.

Pohodlné a lehké – Už žádné stahovací pásky a stopy po masce.

Prodyšné – Větrací štěrbiny poskytují volnější a přirozenější pocit.

Sociální – umožňuje ostatním vidět váš úsměv a normálně komunikovat.

 

Zdroj, foto: allnewsgadget.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru