Tisková zpráva: TRANSCEND SDHC 100I – paměťové karty pro speciální účely

TRANSCEND SDHC 100I – paměťové karty pro speciální účely

Firma TRANSCEND rozšiřuje svou nabídku průmyslových paměťových karet o karty se speciálním určením SDHC 100I. Vyznačují se vyšší tepelnou odolností než standardní karty SDHC. Jsou certifikovány pro provoz v teplotním rozsahu od -40 do 85°C. Karty jsou dostupné v provedeních s kapacitou 4 GB, 8 GB a 16 GB a splňují požadavky rychlostního standardu Class 10.

Vysoká životnost

Karty řady SDHC 100I jsou založeny na flash paměti typu NAND SLC. Nabízí mnohem vyšší životnost než běžně používané flash pamětí typu NAND MLC. Díky tomu se paměťové karty osvědčí v náročných průmyslových aplikacích pro integrovaná zařízení, pasivní počítače, inženýrská zařízení, zdravotnické nebo dopravní systémy.

Ochrana dat

Pro zajištění nejvyšší kvality jsou produkty Transcend, určené pro průmyslové využití, zkoušeny v každé etapě výroby. Pro maximální ochranu dat, jsou karty ze série SDHC 100I vybaveny funkcí korekce chyb (ECC) a algoritmem, pro přednostní zápis v buňkách, které jsou nejméně opotřebené. Podporují také technologii S.M.A.R.T., která umožňuje sledování parametrů karty.

Specifikace:

 

Model

SDHC 100I

Druh flash paměti

SLC

Rozměry (d. x š. x v.)

32 mm x 24 mm x 2,1 mm

Maximální přenosová rychlost*

Čtení: 17 MB/s

Zápis: 17 MB/s

Pozor: Rychlost se může lišit
podle používaného hardwaru a softwaru

Napětí

2.7V~3.6V

Příkon

0,72 W

Teplota provozu a skladování

-40°C až 85°C

Odolnost vůči vzdušné vlhkosti

0%-95%

Odolnost vůči přetížení

600G

Odolnost vůči vibracím

20G, 20Hz až 2 000Hz

Střední doba mezi poruchami (MTBF)

1 000 000 h

Dostupné kapacity

4 GB, 8 GB a 16 GB

*Přenosová rychlost se může lišit podle kapacitního provedení karty

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru