Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Transcend představuje rychlé microSD karty pro sportovní kamery

Firma TRANSCEND oznámila zavedení nových paměťových karet microSD UHS-I s rychlostní třídou U3 633x. Karty jsou založené na MLC čipech s rychlostí čtení až 95MB/s, mají kapacitu až 64GB a jsou vhodné zejména pro záznam videa ze sportovních kamer.

Nové nosiče TRANSCEND microSD UHS-I jsou sestaveny z MLC čipů a umožňují uložit až 64GB dat. Maximální rychlost čtení a zápisu dat činí 95MB/s a 85MB/s. V případě starších zařízení, která nepodporují standard UHS-I, minimální rychlost zápisu bude činit 10MB/s.

Karty podporují rychlostní třídu U3, což zaručuje plynulý záznam obrazu také v 3D režimu a s rozlišením 4K (Ultra HD). Datová média jsou určena pro sportovní kamery, mobilní kamery, smartfony, tablety a auto kamery.

Karty TRANSCEND microSD UHS-I U3 lze používat při teplotách -25°C až 85°C. Jsou odolné proti vodě, elektrostatickým výbojům, rentgenovému záření a nárazům.

Systém ECC zajišťuje samočinnou opravu chyb, které mohou vzniknout během přenosu dat. V případě ztráty uložených dat: obrázků, dokumentů nebo video souborů Vám pomůže speciální aplikace – TRANSCEND RecoverX. Kromě obnovy dat, aplikace nabízí také možnost zabezpečení dat a formátování karty.

Záruka

Karty TRANSCEND microSDHC UHS-I U3 633x jsou dostupné v kapacitním provedení 32GB a 64GB. Vztahuje se na ně doživotní záruka výrobce.

Specifikace

Model microSDHC/SDXC Class 10 UHS-I U3 633x (Ultimate)
Druh flash paměti MLC
Rozměry (d. x š. x v.) 11 mm x 15 mm x 1 mm
Hmotnost 0,4 g
Maximální přenosová rychlost Čtení: 95MB/sZápis: 85MB/s

Pozor: Rychlost se může lišit podle používaného hardwaru a softwaru

Napětí 2.7V~3.6V
Provozní teplota -25°C až 85°C
Pevnost 10 000 cyklů vložení/vysunutí
Dostupné kapacity 32GB a 64GB

Předpokládané doporučené ceny karet jsou:
Transcend SDHC UHS-I U3 32GB – 640,- s DPH
Transcend SDXC UHS-I U3 64GB – 1350,- s DPH

Více informací: www.transcend-info.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru