Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Transcend představuje nový OTG FlashDisk s USB 3.0

Firma TRANSCEND uvádí do své nabídky nový model USB FlashDisku – JetFlash 880 OTG. Byl navržen tak, aby usnadnil a zásadně zrychlil přenos velkého množství dat mezi mobilními zařízeními se systémem Android a počítači PC. JetFlash 880 využívá rychlé rozhraní USB 3.0.

Dvě připojení: USB 3.0 a micro USB

Kromě rozhraní USB 3.0, které zaručuje až desetkrát vyšší rychlost přenosu dat než USB 2.0, je JetFlash 880 vybavený rozhraním micro USB 2.0. To umožňuje přímé a snadné připojení k mobilnímu zařízení se systémem Android a podporou funkce OTG. Takové řešení je významně rychlejší a spolehlivější než spojení v bezdrátových sítích WiFi, Bluetooth nebo mobilní internet v síti 3G. Díky kombinaci konektorů micro USB, USB 3.0 a velké kapacitě až 64 GB je JetFlash 880 dokonalou volbou pro potřeby uživatelů, kteří hledají způsob jak co nejrychleji přenášet velká data mezi mobilními zařízeními a počítači, navíc bez použití redukcí či kabelů.

Technologie COB (Chip On Board)

JetFlash 880 je vyroben z vysoce kvalitního kovu a díky použité technologie výroby COB (Chip On Board) má velmi malé rozměry, je lehčí než standardní modely pamětí flash a je také plně odolný proti prachu a vodě.

Aplikace Transcend Elite (dostupná v obchodě Google Play)

Transcend Elite umožňuje pohodlnou správu souborů a jednoduché zálohování fotografií, filmů, dokumentů a jiných souborů nacházejících se v mobilním zařízení. Umožňuje také jednoduché sdílení obsahu s Cloudovými službami a šifrovaný přenos pomocí AES-256 bit.

Specifikace

Rozhraní USB 3.0 a micro USB*
Hmotnost [g] 3
Rozměry [mm] 26,8 (D) x 12,2 (Š) x 7,55 (V)
Dodatečný software Transcend® Elite (dostupná v obchodě Google Play)
Systémové požadavky Android (jen zařízení s obsluhou OTG host)
PC nebo notebook s připojením USB a systémem:
– Microsoft Windows 7/8/8.1
– Mac OS 10.5 nebo novější
– Linux (2.6.31, nebo novější)

* Obě rozhraní nemohou pracovat současně

Cena: Doporučované maloprodejní ceny JetFlash 880 jsou 350,- s DPH za verzi 16 GB, 550,- s DPH za 32 GB a za 1 050,- za 64GB

Záruka: Na TRANSCEND JetFlash 880 je poskytována doživotní záruka výrobce.

Více informací na www.transcend-info.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru