Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Transcend představuje 3,5“ externí uložiště s USB 3.0 a kapacitou 8 TB

Firma Transcend rozšiřuje nabídku 3,5“ externích disků o nový StoreJet 35T3 s kapacitou 8 TB, USB 3.0 a rychlostí přenosu dat až 200 MB/s. Disky jsou určeny pro osoby, které hledají rychlý disk s velkou kapacitou a kompaktními rozměry.

TRANSCEND StoreJet 35T3 je dostupný ve verzích s kapacitou 3 TB, 4 TB a 8 TB. Tato velká kapacita umožňuje ukládání tisíců souborů, například fotografií s vysokým rozlišením.

Maximální rychlost přenosu při připojení zařízení k portu USB 3.0 činí 200 MB/s, což umožňuje přenos celého DVD filmu jen za 24 sekundy.
Disk nabízí elegantní a úsporný dizajn nenáročný na místo na stole. Na krytu je umístěno tlačítko One Touch Backup pro automatické vytvoření záložní kopie. Tato funkce odlišuje firmu TRANSCEND od ostatních výrobců externích disků.

Výrobce nabízí rovněž 2 speciální softwary. TRANSCEND Elite je řada řešení sloužících ke správě dat, jako například inteligentní harmonogram pro vytváření záložních kopií nebo šifrování dat. RecoveRx umožňuje obnovu náhodně odstraněných dat.

StoreJet 35T3 firmy TRANSCEND je šetrný k životnímu prostředí a splňuje požadavky Evropské unie podle směrnice ErP ( Energy Related Products).

Specifikace:

Nosič 3,5“ pevný disk SATA
Rozhraní USB 3.0
Kapacita 3 TB, 4 TB, 8 TB
Rozměry (d. x š. x v.) 172,4 mm × 44,8 mm × 152,4 mm
Hmotnost 1040 g
Ostatní Tlačítko „One Touch“ pro auto-backup
LED dioda signalizující pracovní režim
Energeticky úsporný režim po 10 min. v pohotovostním režimu
Podporované operační systémy Microsoft Windows 10/8.1/7/Vista/XP
Linux Kernel 2.6.31 nebo novější
Mac OS X 10.5 nebo novější

Záruka a cena:

Předpokládaná doporučená maloobchodní cena StoreJet 35T3 s kapacitou 8 TB činí 10 500,- včetně DPH. Na disk se vztahuje 3letá záruka výrobce.

Více informací na www.transcend-info.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru