Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: TRANSCEND MP710 – počítej kroky a spálené kalorie

Firma TRANSCEND uvádí na trh nový MP3 přehrávač Transcend MP710, vybavený režimem fitness s počítadlem kroků založeném na G-senzoru. Zařízení tak pomáhá sledovat spalování kalorií při běhu za poslechu oblíbené hudby, nebo zvolených rozhlasových stanic. Transcend MP710 je tak ideálním doplňkem pro aktivní lidi, kteří rádi poslouchají hudbu i při sportu.

Režim fitness a počítadlo kroků

Při využití četných možností přizpůsobování režimu fitness, může uživatel již před zahájením cvičení naprogramovat počet kalorií, které chce spálit nebo počet kroků a vzdálenost, kterou chce projít či uběhnout. Aplikace pak sleduje průběh aktivity a informuje uživatele o dosažení stanoveného cíle. Počítadlo kroků založené na akcelerometru (G-senzor) umožňuje také nastavení cílového množství kroků, kterých chce uživatel v dané sérii cvičení dosáhnout a aplikace ho pak v průběhu cvičení motivuje k překročení svých vlastních rekordů.

Funkce nahrávání

TRANSCEND MP710 nabízí několik možností pro záznam zvuku o délce nahrávek až 28 hodin. Je vybaven diktafonem s možností nahrávání přes line-In vstup a funkcí plánovaného nahrávání z FM rádia. Funkce opakování A-B bude vhodná u výuky cizích jazyků nebo opětovného poslechu nahrávek z přednášek či obchodních jednání.

Pohodlné použití

Praktická sluchátka přehrávače TRANSCEND MP710 mají držáky ve tvaru háku, které umožňují pohodlné usazení sluchátek na uších a díky čemuž nebudou padat při intenzivním pohybu. Tyto držáky jsou odnímatelné a nejsou nutné při poslechu hudby v klidu při odpočinku nebo v autobusu na cestě do práce. Díky lehké konstrukci a malým rozměrům se přehrávač vejde do každé kapsy. Baterie zařízení umožňuje až 42 hodiny provozu a v paměti 8GB je možné uložit přibližně 2000 skladeb standardní délky. Přehrávač je vybaven barevným displejem TFT o úhlopříčce 2 palce.

Specifikace:

Hmotnost [g] 39
Rozměry [mm] 88 x 44,3 x 10
Kapacita 8GB
Podporované formáty MP3, WMA, WAV
Formát nahrávání PCM (WAV)
Poměr signálu k šumu (SNR) ≥ 90db
Druh displeje TFT
Rozlišení displeje 240 x 320
Jiné zabudovaný mikrofon, rádio FM, G-senzor

Produktové video: https://www.youtube.com/watch?v=b_5OCh-Af1Y

Cena: Doporučená koncová cena přehrávače TRANSCEND MP710 je: 1 290,- s DPH

Záruka: Přehrávač MP710 má 2 letou záruku výrobce.

Více informací zde.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru