Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: TRANSCEND JetFlash 890S – malý flash disk s USB C a USB 3.1

Firma TRANSCEND rozšiřuje svou nabídku o nový model flash disku – JetFlash 890S. Novinka je dostupná v provedení 64 GB, 32 GB a 16 GB a nabízí dva nejnovější konektory USB 3.1 a USB-C.

Dva konektory: USB Type-A a Type-C

Díky technologii USB 3.1 (Gen 1) a výkonnému řadiči JetFlash 890S zajišťují podstatně vyšší přenosovou rychlost než je to u flash disků používajících rozhraní USB 2.0.

Port typu C podporuje zařízení, která využívají toto nejnovější rozhraní. USB-C získává stále na větší popularitě vzhledem k malým rozměrům a skutečnosti, že nezáleží na orientaci konektoru. Je symetrický, což odstraňuje největší nevýhodu ostatních USB zástrček. Port typu A, což je standardní USB konektor, zajišťuje podporu starších zařízení, včetně zařízení vybavených USB 2.0. Flash disk má kryt, která chrání port typu C proti poškození. Aby se zabránilo ztrátě zátky, lze jej nasadit i na port typu A.

Technologie COB (Chip On Board)

JetFlash 890S je vyroben z kvalitního kovu. Díky použité výrobní technologii COB (Chip On Board)menší rozměry, je lehčí a nabízí vyšší přenosovou rychlost než standardní modely flash disků. Je také zcela odolný proti prachu a vodě.

Aplikace Transcend Elite

TRANSCEND Elite umožňuje pohodlnou správu souborů a jednoduché provádění záložních kopií snímků, filmů, dokumentů a ostatního obsahu přenosného zařízení. Nabízí také jednoduché sdílení dat na webových úložištích, včetně zajištění bezpečného šifrovaného spojení (AES-256 bit).


 

Specifikace:

Model

JetFlash 890S

Rozhraní

USB 3.1 Gen 1 Type-A + Type-C*

Zápis

Až 30 MB/s

Čtení

Až 90 MB/s

Hmotnost [g]

3

Rozměry [mm]

28,65 (D) x 14,33 (Š) x 8,63 (V)

Dodatečné aplikace

Transcend® Elite (dostupný na webových stránkách výrobce a v obchodu Google Play)

Systémové požadavky

PC nebo notebook
s USB portem a systémem:

– Microsoft Windows XP / 7 / 8 / 10

- Mac OS 10.5 nebo novější
– Linux (jádro 2.6.31 nebo novější)

* Rozhraní nemohou být používány současně

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru