Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: TRANSCEND DrivePro 220 – kamera do auta s vestavěným GPS modulem a Wi-Fi

Firma TRANSCEND oznamuje rozšíření nabídky o nový model Full HD kamery do auta TRANSCEND DrivePro 220. Výrobce vybavil zařízení GPS a Wi-Fi modulem, snímačem přetížení (G-sensor), vestavěnou baterií, širokou clonou F/1.8 a objektivem s pozorovacím úhlem 130°. Mnohá řešení použitá v kameře výrazně usnadňují řidičům jízdu a provádění záznamu trasy.

Záznam obrazu

Kamera do auta Transcend DrivePro 220 nabízí záznam obrazu ve Full HD rozlišení s rychlostí 30 snímků za sekundu. Díky cloně F/1.8 zachytí čistý obraz jak ve dne, tak i v noci. Záznam je uložen na paměťové kartě microSDHC MLC s kapacitou 16GB, jež je součást balení.

Bohatá výbava podporuje řidiče

TRANSCEND DrivePro 200 je vybavena GPS přijímačem, který umožňuje záznam aktuálních GPS souřadnic, data a času. Informace o přesné poloze vozidla je velmi důležitá v případě poruchy vozidla nebo nehody, která vyžaduje přivolání pomoci a příslušných služeb. Po ukončení jízdy řidič muže přehrát a analyzovat trasu, rychlost a čas jízdy. K tomu je určena aplikace DrivePro Toolbox pro počítače se systémem Windows.

Kamera DrivePro 220 zajišťuje dodatečnou bezpečnost pomocí vestavěných bezpečnostních systémů.

Systém varování před vybočením z jízdního pruhu (LDW – Lane Departure Warning) bude reagovat, pokud řidič překročí nastavenou rychlost a vozidlo opustí jízdní pruh. Systém varování před čelním nárazem (FCW – Forward Collision Warning) bude varovat řidiče, pokud rychlost vozidla překročí nastavenou hodnotu a příliš se přiblíží k autu před ním.
Zařízení pomáhá řidičům také během stání. Kamera automaticky zahájí záznam v případě zjištění vibraci a pohybu auta při zapnutém Parkovacím režimu.

Vestavěný Wi-Fi modul umožňuje bezdrátové ovládání zařízení také za jízdy. Spolucestující může průběžně sledovat záznam obrazu, přehrávat a stahovat videozáznamy a upravovat nastavení zařízení pomocí smartfonu nebo tabletu. K ovládání kamery slouží bezplatná aplikace DrivePro App dostupná ve verzi pro Apple iOS a Android.

Napájení

Zařízení lze napájet přímo ze zásuvky zapalovače, a při výpadku napájení je obraz zaznamenáván po dobu 30 sekund. V případě, že řidič přepne kameru do režimu napájení z vestavěné baterie, bude moci nahrát až 30 minut videa. Tímto způsobem při jízdě na kratší vzdálenost může využit zásuvku zapalovače např. pro napájení mobilního telefonu.
Kamera zapojená do zásuvky zapalovače je automaticky spuštěna při nastartování motoru.
Oficiální produktové video: https://www.youtube.com/watch?v=grUyyWRxJgM

Záruka a cena

Maloobchodní doporučená cena kamery do auta TRANSCEND DrivePro 220 činí 3 890,- s DPH.
Na kameru TRANSCEND DrivePro 220 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.
Více informací: www.transcend-info.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru