Dnes vyšlo 15 článků

Trainingzone: web, který vás zdokonalí

Trainingzone: web, který vás zdokonalí

Zajímáte se o osobní rozvoj, o způsoby učení a o sebeprezentaci? Chodíte na workshopy nebo je sami školíte? Možná vás bude zajímat nový web Trainingzone, který volně poskytuje články na toto téma. Články píší zkušení lektoři, jsou praktické a rady můžete použít v běžném životě.

Webů, které nabízejí vzdělávací obsah je spousta, ale o poznání méně je těch, které nabízejí kvalitní vzdělávací obsah. Někteří lidé dávají přednost knihám o osobním rozvoji. Nicméně nevýhoda knih je v tom, že informace v nich mohou být zastaralé a neaktuální. V online článku znáte přesný den publikace a autoři článek pravidelně aktualizují.

fizkes_bullies_0

Web Trainingzone se zaměřuje na rozvoj dospělých lidí, kteří hledají pečlivou, ale nejsnadnější cestu. Rady jsou jednoduché a praktické. Téměř všechny zefektivní vaší práci. Výhodou web Trainingzone je to, že prohlížení obsahu je zcela zdarma. Články jsou konstruované tak, aby vám pomohly jak v soukromém životě, tak v profesním. Najdete tam články o emoční inteligenci, přenos učení, učební analytika, jak se vyhnout přetížení dat a mnoho dalšího. Články by měly pomoci k orientaci v dnešní digitální době a nabádají čtenáře, aby nezapomněli, že jsou přemýšlivými tvory.

Když budete články pravidelně číst, možná vám to pomůže v orientaci a směřování vašeho života. Učení není nikdy dost a člověk by se měl vzdělávat celý svůj život. A to především v době moderních technologií, které uhánějí stále vpřed a uživatelé s nimi musí držet krok. A při adaptaci na digitální dobu je důležité nezapomenut na to, že musíme rozvíjet nejen fyzické dovednosti, ale i lidského ducha.

Zdroj, foto: trainingzone.co.uk

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru