TRAILER: Oblíbené postavičky Angry Birds se objeví ve filmu!

Určitě už všichni znáte tyto malé a roztomilé postavičky z her, které jsou dostupné na všechna mobilní zařízení a konzole. Tyto postavičky by se měly na plátnech kina objevit v létě 2016! Film bude produkován a financován společností Rovio Entertaiment, zatímco na distribuci se bude podílet společnost Sony Pictures Entertaiment. Bude film stejně povedený a populární jako hry?

Můžeme s jistotou říct, že Angry Birds pomalu, ale jistě zahltili celý svět. Existuje už několik druhů her, jako jsou například Angry Birds: Star Wars,  Space a plno dalších. A aby toho nebylo málo, najdeme je i v reklamě od značky Durex.

Jak bude vlastně příběh vypadat?

Příběh se bude odehrávat na ostrově Bird Island. Jedná se o nedotčený ráj obývaný pouze ptáky. Ptáci jsou naivní a nevědí nic o vnějším světě. Jejich jediným pokladem jsou nakladené vejce.

Red, je hlavní postavičkou ve filmu, který ztratil svou trpělivost a už několikrát byl odsouzen k soudu. Byl odsouzen na kurzy vedené Matildou, které mu měli pomoct lépe zvládat svůj hněv. Matilda již v minulosti měla také problémy a tak se rozhodla, že vše změní do hippie stylu. Dalším rozlobeným ptákem je Chuck, který se pohybuje a mluví strašně rychle. Těšit se můžete také na další hlavní postavičku se jménem Bomb, který trpí poruchou IED a žije v protileteckém krytu.

Jednoho dne se ptáci rozhodnou navštívit prasata, které jsou hloupé, ale zábavné. Ptáci a prasata se mezi sebou nakonec spřátelí a chtějí uspořádat večírek, ale zde se naskytne problém.

Zdroj: Angrybirds

 

 

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru