Tisková zpráva: TP-LINK získal v anketě ChannelWorld Awards první místo v kategorii Výrobce síťových zařízení roku 2014

Společnost TP-LINK získala v rámci osmého ročníku ChannelWorld Awards se ziskem 24 % hlasů první místo v kategorii Výrobce síťových zařízení roku. Na druhém místě se ocitl loňský vítěz, společnost Cisco (19 %), a konečně třetí pozici obsadila společnost Hewlett-Packard (13 %) následovaná s těsným odstupem čtvrtým Zyxelem (12 %).

Projekt ChannelWorld Awards je oficiálním pokračovatelem ocenění IT Distributor roku. Akci pořádá magazín ChannelWorld vycházející pod vydavatelstvím IDG Czech Republic. Metodickým garantem zpracování výsledků je již třetím rokem výzkumná společnost IDC. Letos své nejoblíbenější výrobce IT produktů v 11 různých kategoriích vybíralo celkem 693 zástupců z 511 firem z České republiky a Slovenska. Kompletní výsledky ankety jsou k dispozici zde:

https://channelworld.cz/channel/channelworld-awards-2014-ict-vyrobci-a-distributori-roku-vyhlaseni-13249

„Jsme moc rádi, že jsme od našich zákazníků získali tak vysoký počet hlasů. Zejména v silné konkurenci společností Cisco a HP nás tento výsledek velmi těší,“ uvedl Martin Rak, Distribution Channel Sales Manager společnosti TP-LINK pro Českou republiku a Slovensko.

Česká republika, Praha – 27. 2. 2015 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru