Dnes vyšlo 15 článků

Touha po iPhonu donutila mladíka prodat svou vlastní dceru! Údajně netušil, že prodej dětí je nelegální

Devatenáctiletý mladík se rozhodl prodat svou osmnáctidenní dceru bez vědomí matky, aby získal peníze na vysněný iPhone a motocykl. Na internetu našel inzerát, ve kterém zájemce poptával dítě pro svou sestru. A jelikož si mladý otec chtěl splnit svůj sen, neváhal a na inzerát odpověděl. Pro jablíčkový chytrý telefon udělají lidé skutečně cokoliv. Prodávají ledviny, panenství, darují sperma, rozprodávají majetek či pronajímají přítelkyně. Vrcholným činem je prodej vlastního potomka.  

Devatenáctiletý otec s nedokončenou střední školou trávil spoustu času v internetové kavárně. Na sociální síti QQ narazil na inzerát, který sliboval snadný přivýdělek. Mladík na inzerát poptávající dítě bez váhání zareagoval a podle serveru Epoch Times byl obchod uzavřený před rokem v čínském městě Tong’an v provincii Fujian.

iphone-telefon-mobil

Toužil po iPhonu, a tak prodal svou vlastní dceru.

Čínský mladík prodal svou téměř třítýdenní dceru za 23 tisíc jüanů (necelých 87 tisíc korun), přičemž o ceně měly obě strany ještě vyjednávat. Otec si potom za peníze koupil vysněný iPhone a motocykl. Matka o tomto obchodu původně netušila. Jakmile se dozvěděla, k čemu se její přítel odhodlal, odjela z města. Policisté ji nakonec našli a zatkli. Pár při výslechu uvedl, že netušil, že je prodej dětí nelegální.

„Jsem adoptovaná a spousta lidí v mém rodném městě své děti prodává,“ vyjádřila se matka k celé situaci.

Také dodala, že spousta rodičů nemá dostatek prostředků na výchovu vlastních dětí, a proto je prodávají do jiných rodin, aby jim dopřáli lepší dětství.

Soudce při stanovování trestů zohlednit tíživou životní situaci obou partnerů a uložil jim nejnižší tresty. Mladík si odsedí tři roky ve vězení. A dívka, která vychovává svého mladšího bratra a stará se o nemocné rodiče, dostala podmíněný trest v délce 2,5 roku.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru