Dnes vyšlo 15 článků

TOP práce z domova

Tipy na práce z domova ocení zejména rodiče. Být doma s dětmi totiž nemusí znamenat, že nemůžete přispět do rodinného rozpočtu. Ideální domácí podnikání by mělo nabídnout zejména flexibilní rozvrh, minimální interakci se zákazníky a mělo by celkově zapadnout do vašeho životního stylu. Přečtěte si naše tipy na TOP domácí práce. Možná, že vám některá z nich bude vyhovovat. 🙂

Účetnictví

Balancing The Account

Účetnictví nabízí velmi flexibilní rozvrh pro rodiče, kteří již mají rozsáhlejší finanční znalosti. Můžete spolupracovat s učetními firmami jako externista, nebo si založit vlastní.

Hlídání dětí

8804901819_cce7e2cdc7_z

Pokud budete nabízet hlídání dětí z domova, skloubíte tak dvě výhody. Přivýdělek, a zároveň budete trávit čas se svými dětmi. Tato možnost práce z domova je velmi vhodná pro rodiče, kteří již mají s hlídáním dětí zkušenosti.

Dárkové předměty

Vytvářet a prodávat dárkové předměty je skvělou příležitostí, jak využít vaší kreativity a zároveň mít vysněnou práci z domova.

Výroba svíček

5759683818_eb513cec9b_z

Výroba a prodej svíček je dokonce způsob, jak do práce zapojit i vlastní děti. Děti vám totiž mohou pomáhat svíčky a rozvíjet si tak vlastní kreativitu.

Copywriting

V dnešní době počítačových technologií a internetu neustále vzrůstá poptávka po kvalitních copywriterech. Existuje celá řada internetových magazínů, které budou rády za vaše služby. Zároveň můžete psát reklamní texty pro různé firmy, starat se o příspěvky na sociálních sítích atd.

Možností práce z domova je celá řada. Jen si musíte být vědomi skutečnosti, že i v této oblasti existuje řada podvodů, a proto doporučujeme, vše si nejdříve pečlivě prověřit. Najdete-li vhodnou práci z domova, budete moci bez problémů a finančních tísní trávit čas se svou rodinou…

zdroj:allbusiness.com foto: flickr.com

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru