Top management německé Telefóniky posiluje Martin Škop z ČR

Martin Škop, současný výkonný ředitel pro sítě v Čechách a na Slovensku, přechází od 1. března na stejnou pozici do společnosti Telefónica Deutschland. Nahradí tak Andreu Folgueirase, která se stala technologickou ředitelkou společnosti Telefónica v Brazílii.

Jako výkonný ředitel bude třiačtyřicetiletý Martin Škop odpovědný za všechny síťové technologie a provoz společnosti Telefónica v Německu. Podřízen bude přímo generálnímu řediteli Renému Schusterovi. Ve skupině Telefónica pracuje Martin Škop již více než šest let. Od roku 2007 vykonával pozici výkonného ředitele pro technologie na Slovensku a později od roku 2009 také v České republice. Dříve pracoval v oblasti vývoje datových sítí ve společnostech Eurotel Praha a Nextel.

Tým německé Telefóniky posiluje Martin Škop z ČR

Tým německé Telefóniky posiluje Martin Škop z ČR

„Jsem nadšen, že mohu v pozici nového ředitele pro síťové technologie přivítat Martina Škopa. Přináší nám rozsáhlé znalosti z oblasti pevných sítí, mobilních technologií a rozvoje síťových služeb,“ uvedl René Schuster, generální ředitel společnosti Telefónica Deutschland a dodal: „Pomůže nám splnit naše ambiciózní cíle, zejména při rozšiřování mobilní datové sítě o technologii LTE.“

„Ve velmi krátké době jde už o druhý významný přesun jednoho z našich manažerů do Telefónica Germany. Martin Škop přechází do Německa podobně jako před časem Jan Karas, který zde řídí prodej. Těší mě, že jsou velké zkušenosti českých manažerů ceněny i v zahraničí. Naši zaměstnanci tak mají možnost kariérního růstu v rámci celé skupiny,“ uvedl Ctirad Lolek, ředitel divize lidských zdrojů společnosti Telefónica.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru