Top hry, které se v příštích letech dostanou na stříbrná plátna (1/2)

Stále častěji se stává, že naši hrdinové z počítačových her ožívají na filmových plátnech. Proč tomu tak je? Vývojáři vydělali neuvěřitelné jmění na vydání samotné hry a chtějí z toho vymačkat maximum ještě prostřednictvím filmů. Za zmínku stojí například nedávný kup Microsoftu, který do svého portfolia přidal i vývojáře Minecraftu. Hned první týden po uzavření smlouvy se na Internetu objevila zpráva o tom, že Microsoft chce natočit film na motivy této oblíbené kreativní hry. To je však vedlejší, připravili jsme pro vás krátký seznam chystaných filmů právě na motivy světově oblíbených počítačových her.

Assassin’s Creed

Snad každý správný pařan zná tuto velmi populární hru s názvem Assassin’s Creed. Ta má však příští rok dosáhnout dalšího milníku, neboť dostane vlastní film The Piece of Eden. V hlavní roli by měl působit herec Michael Fassbender.

Musíme však zklamat některé fanoušky, děj chystaného filmu nebude totiž představovat žádné postavy ze zmiňované hry. Celý film by se jinak měl odehrávat v Itálii nebo ve Španělsku, o režii se bude starat oblíbený režisér Justin Kurzel.

Last of Us

Možná špatná zpráva, že tento film (na motivy jedné z nejlepších her roku 2013) bude režírovat Sam Raimi, avšak na druhou stranu je pozitivní věc ta, že scénař pro změnu napíše Neil Druckmann.  Autoři již nyní prozradili, že se mnoho událostí ze hry se v novém filmu neobjeví. Hlavní představitelkou by dle dostupných informací měla být Arye Stark, kterou budou určitě znát především nadšenci Game of Thrones.

thelastofusfilm_zpsffd94216

Uncharted

Na další dobrodružství herního hrdiny Nathana Drakea si budeme muset počkat až do roku 2016, stejně jako u Last of Us. Tento však bude režírovat oblíbený režisér Seth Gordon.

U3_zps2d976db0

Splinter Cell

Hlavní role v podobě Toma Hardyho již o něčem svědčí. Máme se tedy na co těšit, snad se podaří. Mimochodem, těšit se na něj můžeme již příští rok.

HardySplinterCell_zps633381af

Warcraft

Osobně se na tento film velice těším, natáčení celého tohoto filmu má dle předpokladů trvat více jak jeden rok. Znamená to, že si nadšenci MMORPG budou muset počkat až do roku 2016. Režii má na starosti Duncen Jones, hrají Ben Foster, Toby Kebbell nebo Travis Fimmel.

Na pokračování se můžete těšit již zítra.

Ten, jehož jméno se nesmí vyslovit. Monstrum, o němž se nemluví. V mládí vojel dort a dostal do nosu. Temná strana Objevit.

Komentáře

Nahoru