Tootoot: Unikátní koncertní aplikace zavedla i profil pro média

Slovenská mobilní aplikace Tootoot umí plnit hudební přání ve vašem městě. Pokud si tedy přejete, aby vaše oblíbená kapela, která ve vašem městě ještě nehrála, nebo u vás už dlouho nehrála, přijela přímo k vám na koncert, je pro vás aplikace Tootoot skvělým řešením.

Slovenská aplikace Tootoot vám je schopna zajistit koncert ve vašem okolí dle vašich preferencí.

Jak aplikace funguje?

V aplikaci si jednoduše vyhledáte svou oblíbenou kapelu a pošlete jí „tootoot“ – tedy zprávu, která bude obsahovat následující informace:

  • Kde jste
  • Kdy byste si přáli koncert
  • Kolik jste za něj ochotni zaplatit

Aplikace je propojena se sociálními sítěmi, a tak se o vašem přání dozví i uživatelé ve vašem okolí, kteří by mohli mít o daný koncert zájem. Kapela finálně bude mít dostatek informací k tomu, aby se rozhodla, zda koncert uskutečnit. Aplikace kapelám zároveň doporučuje kluby, koncertní sály, optimální termíny atd.

Výstřižek

Tootoot otevírá brány médiím

Nyní tato unikátní aplikace přidává další rozšíření, a to další typ profilu, který bude určen médiím. Média si tak mohou zvolit interpreta, kterému mají zájem dát mediální podporu, případně se stát mediálním partnerem. Naopak kapelám budou zobrazeny možnosti mediálních partnerů či mediální podpory. Prvním mediálním partnerem na Slovensku se stala TV JOJ.

joj_tootoot_2

JOJ_Tootoot

Aplikace je nyní dostupná pro systémy Android a iOS, odkazy ke stažení najdete přímo na webu Tootoot.

Zdroj/foto: tootoot

 

Komentáře

Nahoru