Dnes vyšlo 1 článků

Tomuhle říkáte móda? Vždyť se o to někdo zabije…

Chcete zabíjet lidi při nedělní vycházce do přírody? Stačí se obléknout do speciálního oblečení a možná se vám to povede… Avšak než to vážně uděláte, jenom dodám, že se jedná o umělecké dílo, které by se v praxi asi moc nevyužilo.

Umíte si představit, že jdete po ulici a zabíjíte lidi kolem sebe? Pokud ano, zde je návod, jak toho v reálu dosáhnout. Myslím si, že to je docela jednoduché. Stačí mít jenom vybranou značku oblečení, která má různé kolekce futuristických klobouků, tašek či dalších serepetiček, které doslova vypadají jako pichlavé bodláky.

Bodáky na zabíjení?

Bohužel vás budu muset zklamat, zabíjení s těmito doplňky asi nepůjde (kdo ví), ale zase se jedná o poměrně zajímavý výtvor mladé umělkyně Maiko Takedy, která vytvořila tuto bodavou sérii.

Jsou z plastu!

A nyní již k důvodu, proč by to nešlo – s tím někoho zabíjet. Hroty tohoto šatstva a doplňků jsou vytvořeny z plastu, takže buďto byste jenom člověka zranili nebo si o něj ten hrot zlomili, což dobrá zpráva rozhodně není.

Světlo reflektorů

Doplňky už i spatřily světlo reflektorů, tak že byly prezentovány na prestižní módní přehlídce Royal College of Art. Mimochodem jenom dodám, že autorem fotografií je Ayaki Kichikawa.

atmospheric_reentry_ atmospheric_reentry_1 atmospheric_reentry_2 atmospheric_reentry_4 atmospheric_reentry_5 atmospheric_reentry_6 atmospheric_reentry_7 atmospheric_reentry_8 atmospheric_reentry_9 atmospheric_reentry_10 atmospheric_reentry_11 atmospheric_reentry_12 atmospheric_reentry_13 atmospheric_reentry_15 atmospheric_reentry_17 atmospheric_reentry_18 atmospheric_reentry_21

Zdroj: fubiz

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru