Dnes vyšlo 15 článků

Tomu se říká smůla: Zrovna napsala na Facebook, že je šťastná, a pak zemřela

Znáte ten pocit, když si chvíli připadáte šťastní, ale pak zjistíte, že vám to osud prostě stejně nepřeje? Váš život se může ve vteřině úplně změnit. Přesně tak se to stalo jedné ženě. Publikovala na Facebook svou krásnou selfie fotku, aktualizovala svůj status, že je šťastná, a pár sekund poté nabourala do kamionu, sjela ze silnice a zemřela.

Bylo to rychlé

Ve čtvrtek v 8:33 zveřejnila dvaatřicetiletá Courtney Sanford na svůj timeline příspěvek:

courtney-sanford

V 8:34 byla policie zavolána k nehodě.

Courtney byla v té době na cestě do práce po silnici v Severní Karolíně. Policie nenašla žádný důkaz alkoholu nebo drog. Svou roli nehrála ani překročená rychlost. Žena byla v autě sama. Nějakým způsobem se jí však podařilo narazit do kamionu. Pak to šlo velmi rychle. Její vozidlo vzplálo a sjelo ze silnice.

selfie-courtney-sanford

Mohl za to Facebook? Možná kdyby se nefotila a nechtěla být i během jízdy v kontaktu na sociální síti, nestalo by se to. Nicméně původně nehoda s Facebookem vůbec spojována nebyla. To až její přátelé přišli na policii, že objevili status pocházející z podobného času, kdy došlo k incidentu. Od té doby už ale není o ničem pochyb.

„Srážka ukazuje, co se stane, když používáte své telefony během řízení,“ uvedl mluvčí tamní policie. „Opravdu to za to nestojí.  Je to smutné, ale hlavně je to i připomínkou pro každého z nás… Musíte dávat pozor, když řídíte.“

Aspoň třiasedmdesátý řidič kamionu, do kterého žena vrazila, přežil bez úhony.

Zdroje: Buzzfeed, Independent

Komentáře

Nahoru