Tomu se říká marketing: Udělejte si dítě na dovolené a získáte slevu

Občas přinášíme zprávy o odvážných marketingových akcích zahraničních firem, nicméně tentokrát jsme nemuseli chodit daleko. S velmi zajímavou taktikou totiž vyrazila do boje o zákazníky jedna slovenská cestovní kancelář.

Slovenská cestovní kancelář BUBO Travel Agency se zaměřuje na poznávací zájezdy. Žádné nudné ležení na pláži vás tedy na výletě s nimi nečeká, počítejte spíš s bohatým programem a zkušeným průvodcem, z něhož se stane váš parťák na cestách. A přesto je i na takové dovolené čas udělat si děťátko.

Cestujte se a množte se!

Na květen CK BUBO připravila velmi pěknou akci, v rámci níž podporuje demografický vývoj na Slovensku a také chce zvýšit počet svých budoucích zákazníků. Kdo se přihlásí na zájezd během květnové akce a zvládne si na dovolené vyrobit děťátko, dostane po narození dítěte nazpět celou částku, kterou za dovolenou zaplatila žena.

Cestovní kancelář dokonce plánuje vytvořit párům, které by se do akce chtěly zapojit, ty nejvhodnější podmínky. Zajistí jim manželskou postel na celý pobyt, třikrát snídani do postele, aby měli více času, obrázkovou knihu kamasútry i geniální zážitek zdarma.

cestujte-a-mnozte-se

Myslí se i na rodiny, co už nějaké děti mají. Do akce se zapojit mohou, na každé dítě do 12 let dostanou navíc slevu 500 euro, ať už je zájezd jakkoliv drahý.

A jak to jako ověří?

To je asi první otázka, která každého napadne. CK BUBO spolupracuje s MUDr. Peterem Marešem, primářem gynekologicko-porodnického oddělení v Bratislavě. Na tom závisí osud všech budoucích rodičů, právě on bude totiž potvrzovat, zda k otěhotnění došlo během zájezdu s BUBO.

A víte, co je nejlepší? Akce podle vyjádření na Facebooku platí i pro české bratry a sestry!

ceske-bratry

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru