Tomáš Vozáb z PR.Konektor povede novou PR agenturu Gong

V březnu letošního roku se komunikační skupina Adexpres stala součástí mezinárodní sítě mediálních agentur Dentsu Aegis. A nyní skupina Adexpres rozšiřuje své portfolio o PR agenturu jménem Gong, která bude pod vedením Tomáše Vozába, bývalého account directora agentury PR.Konektor.

Tomáš Vozáb chce vybudovat kreativní agenturu s profesionálními službami, protože nechce dělat věci podle striktně předepsané šablony, ale chce představit neotřelá řešení. PR agentura Gong bude úzce spolupracovat také s opinion leadery a známými tvářemi showbyznysu.

Tomáš

Tomáš Vozáb, Zdroj: LinkedIn

Zpočátku bude nově vzniklá agentura spolupracovat s členskými agenturami Bistro a Bistro Social, které spadají také do skupiny Adexpres. Gong chce pracovat pro mediální agentury v regionu střední a východní Evropy.

„S Tomem se známe již delší dobu a myslím si, že právě teď nadešel ten správný čas pořádně do nových a neprobádaných oblastí marketingové komunikace šlápnout. Po PR cítíme hlad nejen u našich klientů, ale i klientů sítě,“ dodal Jan Galgonek, ředitel digitální a kreativní divize Dentsu Aegis Network Czech Republic.

Do skupiny Dentsu Aegis Network spadají momentálně agentury Carat, Vizeum, Dentsu media, iProspect, Isobar, Dentsu, Mcgarrybowen, MKTG a Posterscope.

Zdroj / Foto: MAM.ihned.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru