Tomáš Votruba nastupuje do kreativní agentury SquareMedia

Bývalý spoluzakladatel a spolumajitel digitální agentury TL5 Digital – Tomáš Votruba – se opět vrací na scénu, tentokrát do agentury SquareMedia, která zajišťuje full servis. V čele SquareMedia stojí Oldřich Dostál.

Tomáš Votruba bude působit na pozici creative strategy director, na kterou se vrací po několikaměsíční pauze a odpočinku. Bude mít na starosti významné značky, jimž bude pomáhat při vývoji kreativních konceptů a strategie v kampaních. A zároveň bude spojovat kreativitu s mediálním nákupem.

tomas votruba

Zdroj: LinkedIn

Agenturu TL5 Digital založil Tomáš Votruba s Janem Kotkem, ale kvůli neshodám přešel tým TL5 do nově založené firmy Peppermint Digital, kterou vede Jan Kotek. Dále se tato dvojice věnovala nákupu médií a výkonnostnímu marketingu ve společné agentuře Moneyball. Do vlastního se pustili po angažmá v síťové agentuře WMC/Grey, přičemž Tomáš Votruba v ní pracoval na postu digital director.

Agenturu SquareMedia založil předloni Oldřich Dostál, který předtím řídil digitál v McCann Prague.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru