Dnes vyšlo 15 článků

Tomáš Čupr má nyní ještě větší podíl v Rohlik.cz! A co konkurence?

Tomáš Čupr má nyní ještě větší podíl v Rohlik.cz! A co konkurence?

Zakladatel populárního Slevomatu a Dámejídlo Tomáš Čupr nyní vkládá velké naděje do projektu, který byl spuštěn minulý rok na adrese Rohlik.cz. Jedná se o online supermarket, kde můžete pořídit potraviny a do 90 minut Vám je dovezou. Čupr projektu evidentně věří, neboť v něm navýšil svůj podíl a nechal se slyšet, že má větší potenciál než zmíněný Slevomat.

I na internetovém prodeji se dají vydělat velké peníze. Kdo jiný by to měl vědět, než právě Tomáš Čupr, kterého nyní online nakupování živí a o jeho podnikatelská díla je zájem i v zahraničí. Jelikož má Rohlík za pouhý rok fungování stovky objednávek denně, je vcelku pochopitelné, že z 30% navýšil svůj podíl Čupr o 12 dalších procentních bodů.

Rohlik.cz má pod logem i příznačný podtitul “netahejte se s taškami. Za 90 minut Vám doručíme nákup až ke dveřím“. Jenže o to se nesnaží sám. Kromě něho na trhu má svůj online obchod i britské Tesco a brzy se na internet dostane další silný hráč – Koloniál.

Expanze a konkurence Rohlíku

Zatím rozváží Rohlík pouze po hlavním městě, to se však během pár měsíců změní. Na řadě je jihomoravská metropole Brno a okolí Prahy. Do budoucna však chce rozvážet po celé České republice i v zahraničí. Jak už bylo zmíněno, tak Čuprovu projektu vyrůstá i poměrně ostřílená konkurence.

O projektu Kolonial.cz už jsme vás informovali. Povede ho bývalý ředitel obchodního řetězce Globus Petr Vyhnálek a spuštěn má být v polovině tohoto roku. Stránka je už nyní funkční a můžete na ní vyplnit svůj e-mail a následně budete informováni o zprovoznění a zapnutí.

Čas ukáže, kterému online obchodu dají lidé přednost. Jisté je to, že Češi konečně opouštějí své staré zvyky a rok od roku nakupují hojněji na internetu. 

Zdroj: lupa.cz, facebook.com

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru