ToJeCool.cz už nefunguje, web za dva miliony přestal existovat

Lidé nádavali, že za dva miliony nekoupil Středočeský kraj skoro nic. Teď mohou nadával, že nekoupil vůbec nic. Web ToJeCool.cz je mrtvý.

O konci projektu se začalo mluvit už začátkem týdne, kdy v pondělí informoval Český Rozhlas o tom, že Středočeský kraj už nemá zájem dál projekt vyvíjet a web ruší, tehdy však ještě fungoval. Rozhlas ve své zprávě navíc uvedl, že stránka byla předražená a soutěž o zakázku byla sporná. Peníze se však už nevrátí. Stránka nefunguje a zobrazuje se upozornění webhostingu na neexistující obsah.

Původně měl být web určen mladým lidem. Po jeho spuštění se však vzedmula ostrá kritika, jelikož cena webu byla podle oficiálních informací takřka dva miliony korun. Opravdová cena, za kterou by se web dal „normálně“ pořídit, je však daleko nižší.

V projektu měl svoje prsty o David Rath, respektive jeho obhájce (celá zpráva).

Funkční je i nadále stránka na Facebooku, kde se rovněž objevují ostré komentáře.

Petr je jedním ze spoluzakladatelů diskuzního portálu RostWorld.cz. Podílel se na složení moderátorského týmu a dodnes je jedním z nejvyšších lidí z RostWorldu. Drží se v anonymitě, ale rozhodl se pomoci i našemu magazínu. Proto se bude starat o zajímavé články ze světa IT a rozhovory se členy magazínu.

Komentáře

Nahoru