Tohle není reklama na Mozillu: Chytrá liška umí ukrást telefon a odeslat SMS

V Norsku upoutala pozornost znuděného mladíka liška. Chlapec jménem Andreas Bjercke se proto rozhodl, že se ji pokusí přilákat za pomocí telefonu a aplikace, která je určená k vábení divé zvěře . Pustil nahlas zvuk vystrašeného králíka.

A položil svůj iPhone na zem (ne tohle skutečně není reklama na iPhone, ikdyž ho máme moc rádi). Liška přiběhla, vzala mobilní telefon do zubů a odnesla si ho neznámo kam. Chlapec se samozřejmě snažil vypátrat, kde se jeho telefon nachází, zkoušel jej prozvánět. Bez úspěchu. Druhý den na něj však čekalo překvapení. Mobil se sice nenašel, zmatené lišce se však podařilo pomocí pacek, čenichu a nebo za pomocí drobných zoubků odeslat jednu esemesku jednomu z Andreasovych přátel. Text zpráva zněl: „jlv l øi\a0ab 34348tu åaugjoi zølbmosdji jsøg ijio sjiw,“.

Poznámka redakce: Pokud máte právě pocit, že začala okurková sezóna, nejste daleko od pravdy.

Zdroj: Cnet.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru