Dnes vyšlo 15 článků

To změní celý náš život! Mizející psí žrádlo… kam se podělo?

Jak nachytat psa? Ukažte mu pamlsek, a pak ho nechte záhadně zmizet. Nejenže ho to naštve, ale zároveň i zmate natolik, že vás bude ve svém duchu proklínat… alespoň možná.

Zeptám se vás na jednu otázku- co dělají kouzelníci? Promiňte, ale budu muset odpovědět za vás. Klamou lidi, respektive se je snaží zmást, aby jim byl i ten nejdrobnější detail jejich triku utajen. Ale co se stane, když tuto hvězdnou pointu trošku předěláme? Toho se vřele ujali mentalista a finský kouzelník Jose Ahonen.

A je to pryč!

Asi každý znáte ten starý trik, že kouzelník drží nějakou náhodnou v ruce a nechá ji třeba lusknutím zmizet. Ale jak na to zareagují psi? A k tomu, aby to bylo zajímavější, kouzelník nechá před očima nevinného pejska zmizet psí jídlo. Co pes udělá? Na to se podívejte sami ve videu, já jenom mohu říci, že ho to naštve a zároveň zmate, neboť ještě před chvílí tam byl.

Reakce jsou vážně zajímavé, ale další perličkou je, aby se autor (kouzelník) pojistil před kritikou milovníků psů, dal jim dobrůtku před i po natáčení…

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru