To tu ještě nebylo! Za cenu jednoho PC dostanete 2!

Speciální akce na počítačových e-shopech nejsou nic neobvyklého, většinou se k nákupu notebooku nabízí myš, hra či taška zdarma. Ale počítač zdarma? To tu ještě fakt nebylo! 

Společnost T.S. BOHEMIA, přední český prodejce výpočetní techniky a výrobce počítačů BARBONE, se rozhodla, že bude ke svým zákazníkům mnohem štědřejší!

A přišla se super akcí. K příštímu nákupu BARBONE PC daruje zákazníkovi takovou hodnotu, kterou utratí. Pokud si tedy pořídíte počítač BARBONE za 20 000 Kč, další nákup v hodnotě 20 000 Kč máte zcela zdarma.

Dostanete tak peníze, které můžete použít k nákupu čehokoliv dle vašeho výběru. Jedinou podmínkou celé akce je, že musíte být zákazníkem, který si koupí právě 200 000. vyrobený kus!

Co jsou to počítače BARBONE?

Jedná se o PC sestavy, u kterých si můžete sami určit, jaké komponenty budou uvnitř a z nich vám pak daná firma sestaví funkční PC (jediný omezením je v podstatě výběr samotného typu skříně). Můžete si tak sami vybrat potřebné komponenty podle svých preferencí a určit si, z čeho bude složený váš počítač. Většinou tak lze učinit formou online konfigurátoru. Výhodou BARBONE počítačů je hlavně fakt, že se vám nestane, že si omylem koupíte díl, který do PC sestavy nelze použít.

Mezi další výhodu BARBONE počítačů můžeme zařadit to, že tyto PC umožňují uživateli další přizpůsobení za nižší náklady, než za které by si pořídil maloobchodní PC sestavu. Zjednodušeně řečeno – může si koupit výkonný počítač odpovídající jeho cenové představě.

Případně si můžete zakoupit už hotovou PC sestavu, která je už složená (Ani v tomto případě ale nic nebrání tomu, že si ji v budoucnu vylepšíte novými komponenty). Jedná se o odladěný PC určený pro specifickou skupinu uživatelů (hráči, počítač pro kancelářskou práci nebo do domácnosti) a podle toho jsou také rozdělené do 3 produktových řad:

  • GAME – herní počítače (které musí být nadupané a musí zvládat i ty nejnovější herní pecky),
  • HOME – počítače pro domácnost (klasika – pro prohlížení filmů, surfování, prohlížení po… polodokumentárních filmů J),
  • OFFICE – kancelářské BARBONE PC, které často bývají nejméně výkonné, ale zároveň jsou cenově dostupnou variantou pro každého.

barbone-sparrow-gold_ien236600

Na všechny nekonfigurovatelné modely počítačů BARBONE je poskytována záruka 3 roky. Ke každé takové sestavě dále navíc získá každý zákazník 3 roky záruky na servisní práce. Během tohoto období mu nebude v případě poruchy účtována práce technika, ale pouze cena náhradních dílů.

Věděli jste o BARBONE, že….

  • Tento typ počítačů se vyrábí od roku 1998 a patří k nejstarším značkám počítačů v České republice.
  • Pojem BARBONE se dost často plete s „barebone“, jež slouží k označení miniaturních PC, které měly nahradit neforemné velké desktopy a oživit tak skomírající trh s osobními počítači. Jak vidno – nestalo se tak. I když se stále prodávají, tak rozhodně nenahradily ty obrovské „skříně“, protože je máme skoro všichni stále doma anebo v kancelářích.
  • BARBONE v italštině znamená „tulák“. Ne, že byste to někdy v reálu využili, ale aspoň můžete dělat chytré před kamarády, že to víte.

Komentáře

Nahoru