TO JE MASÁŽ! Objednejte si masérku přes novou českou iOS appku

V současné době existuje pestrá škála aplikací, která umožňuje uživatelům snadno a rychle objednat některou službu – jídlo, potraviny, uklízení bytu, slevové kupóny. Novinkou je mobilní aplikace pro iOS, který má název „To je masáž!“. Už samotný název napovídá, co si můžete přes mobilní appku objednat.

to je masaz

Moderní aplikace To je masáž!

Prostřednictvím aplikace To je masáž!, jež je dostupná pro iOS, si objednáte profesionálního maséra či masérku domů i do kanceláře. Zvolíte čas, místo a pohlaví terapeuta. Po potvrzení objednávky se na místo určení dostaví profesionál se zlatými ručičkami.

Antistresová masáž za 1 190 Kč

Chceme pomoci lidem, kteří jsou dlouho v práci a na návštěvu salónu nemají čas. Masér přijede až za nimi a poskytne jim prvotřídní služby. Pomůže od bolesti zad nebo odblokovat napětí v těle, aby jejich mysl byla znovu plná kreativních nápadů. Zaměřujeme se individuálně na oblast, která klienta skutečně trápí a pomáháme mu problém řešit,“ říká zakladatel služby Lukáš Bašta.

screen322x572

K dispozici je zatím antistresová masáž.

Aktuálně je k dispozici klasická antistresová masáž trvající 60 minut. Terapeut je k dispozici od 19:00 do 23:00 hodin v Praze. Cena služby je 1 190 Kč. Brzy se však můžeme těšit na rozšíření nabídky služeb. Aplikaci najdete na Appstore.

Aplikaci můžete stahovat na Appstore.

Zdroj: Czechcrunch

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru