Tlustý bude poprvé na marketu

Pamatujete si na náš rozhovor s Brášnářstvím Roman Tlustý? Bylo to hezké popovídání o tom, že i řemeslo může mít zlaté dno, když ho děláte poctivě. A nás těší, že můžeme oznámit další novinku jedné z nemnoha kvalitních českých firem.

V Praze na Malé Straně se bude v neděli 7. června od 10:00 do 16:00 hodin konat první ročník Praguemarket – vintage / handcraft & street food market. Bude to úplně první akce svého druhu, ale už teď se předpokládá, že rozhodně ne poslední.

Na Praguemarketu budete mít možnost seznámit se s neokoukanými produkty, vintage módou a módními doplňky. Ke všemu vám bude hrát dobrá hudba, dočkáte se kulturního zpestření a navíc se dobře najíte. Ochutnáte tzv. street food – na místě připravené české i zahraniční speciality.

praguemarket

Možná vám koncept Praguemarketu tak, jak jsme ho popsali, trochu připomíná v poslední době tolik populární farmářské trhy. Ale tak to není. Jeho pořadatelé by se chtěli přiblížit spíše flea marketům, které můžete vídat například v Berlíně. Typická je pro ně uvolněná atmosféra a spousta zábavy.

praguemarket_2

Vraťme se ale k původní myšlence, že Tlustý bude poprvé na marketu. Brašnářství Roman Tlustý bude mít na této akci dva stánky. Na jednom bude možné zakoupit si jejich kvalitní zboží, nicméně zajímavější by mohl být ten druhý. U toho se totiž bude předvádět téměř zapomenuté brašnářské řemeslo!

Zamíříte na úplně první Praguemarket?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru