Tlačítko „To se mi líbí“ slaví svoje první narozeniny

Tlačítko „To se mi líbí“ slaví svoje první narozeniny

Facebook by už asi ani nebyl Facebookem, kdyby neměl tlačítko „Líbí se mi„. To je snad všude. Denně si jej na svoje webové stránky přidá přes 10.000 webmasterů a uživatelé skrze něj tak jednoduše sdílejí zajímavý obsah přímo na onu sociální síť. Od února je tlačítko navíc takřka synonymem pro tehdejší tlačítko na sdílení „Share„. Do té doby měly obě tlačítka trochu odlišné funkce, v únoru se však spojily a „Líbí se mi“ už samo dokáže sdílet články přímo na Vaši teď. Oblíbená funkce Facebooku ale není jen o sdílení webových stránek, ale i o interním používaní. Líbí se nám statusy, stránky, komentáře a další. Tlačítko „Líbí se mi“ je prostě všude, je to nový fenomén s razítkem Facebooku.

Kdo by nakonec řekl, že toto tlačítko dnes slaví svoje první narozeniny. Ano, vypadá to, jako by tu s námi bylo již věčnost, ale není tomu tak.


Tlačítka „Líbí se mi“ ve více jazycích. Zdroj.

Pokud i vy používáte tlačítko „Líbí se mi„, můžete třeba i pod tímto článkem. Děkujeme :)

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru