Dnes vyšlo 15 článků

Tiskovým mluvčím spolku Prague Pride se stává Martin Štěrba

Do spolku Prague Pride nastoupil začátkem ledna Martin Štěrba jako manažer komunikace a PR. Doposud působil jako webeditor týdeníku Marketing & Media.

„Práci pro neziskovou organizaci znám už ze svého působení u skautského festivalu Obrok. Jedná se tedy o můj návrat k velkým eventům,“ řekl Martin Štěrba.

martin štěrba

Zdroj: LinkedIn

V Prague Pride se bude starat o PR, sociální sítě a marketingové aktivity projektu sbarvouven.cz, portálu pro lesby, gaye, bisexuály a transgender osoby (LGBT) v krizi.

„Základním cílem Prague Pride je zvyšování povědomí veřejnosti o LGBT. Vzhledem k tomu, že Prague Pride už před nějakou dobou posunul od letního festivalu k celoročním aktivitám, přirozeně vznikla potřeba mít v týmu PR profesionála, který bude tento cíl naplňovat celoročně,“ vysvětluje Czeslaw Walek, předseda Prague Pride.

Spolek každoročně pořádá festival Prague Pride, a to už od roku 2010. Zároveň provozuje výše zmíněný portál a pořádá konferenci Pride Business Forum, která se zaměřuje na prosazování rovnosti na pracovišti.

Martin Štěrba v médiích a s médii pracuje od roku 2008. Než nastoupil do Economie (Marketing & Media), působil jako reportér ve zpravodajství televizí Barrandov a Nova či jako social media manager v agentuře Médea.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru