Tipy na ty nejlepší stránky s tapetami na plochu

Tipy na ty nejlepší stránky s tapetami na plochu

Krásná a útulná pracovní plocha je základ. Jenže kde sehnat pořádné a oslňující tapety, které Vám z plochy udělají doslova ráj? V tomto článku jsme Vám přinesli pár zajímavých odkazů, kde můžete zdarma stahovat skutečně krásné wallpapery a těmi si z Vaší plochy udělat útulný základ Vaší práce na PC.

Stránek s tapetami na plochu je na internetu mnoho. Nabízejí různá témata, od překrásných aut, přes odhalené dívky, nebezpečná zvířata, oslňující techniku, až po nekonečnou krajinu a dech beroucí záběry z různých míst na světě.

My se však rozhodli najít stránky, kde nenaleznete “obyčejné fotografie” a podobné omšelé tapety. Rozhodli jsme se najít stránky nabízející skutečně zajímavé, speciální a třeba i Photoshopem vytvořené wallpapery, co zaujmou zcela jinak, než ty obyčejné. Vždyť chceme-li se na počítači cítit dobře a třeba i neobyčejně a originálně, musíme dát své ploše ten pravý šmrnc.

ForYourDesktop.com

První námi doporučenou stránkou je právě ForYourDesktop.com. Nabízí skutečně zajímavé wallpapery, které jsou buďto neutrální nebo přímo zaměřené na určité téma. Získat zde můžete i mnoho magických tapet nebo například jen abstraktní, či minimalistické tvary a zajímavá zpracování log a podobně.

DevianArt.com

Nejen pro grafiky známý server DevianArt.com nabízí krom jiného i řadu skutečně krásných wallpaperů. Stačí hledat a zcela určitě naleznete hromadu překrásných wallpaperů pro vaši plochu. Vybírat můžete začít například zde.

Fotograf Jeffrey Klassen

Neuvěřitelně krásné záběry pana Jeffreyho Klassena si můžete prohlédnout například v jeho fotogalerii. Třeba takové fotografie zasněžené krajiny by byly skvělou tapetou pro Vaši plochu, která Vás nejen uklidní, ale i zchladí. Tento fotograf navíc nabízí i řadu dalších skvělých fotografií.

eWallpapers.eu

Stránka eWallpapers.eu nabízí tisíce tapet ke stažení v různých rozlišeních a s mnoha tématy. Od celebrit, krajin, až po technologie a sport. Musíme však tuto stránku doporučit, jelikož některé tapety jsou skutečně fantastické. Například ty nejlépe hodnocené nebo ty nejlepší.

Odkazů bychom Vám samozřejmě mohli dát desítky, stovky a možná i tisíce. Po chytrém googlování naleznete nesčetné množství zajímavých stránek s wallpapery. Nás zaujaly tyto a vy nám můžete do komentářů sdělit i vaše tipy. Děkujeme.

Komentáře

Nahoru