Dnes vyšlo 15 článků

Tipněte si, jakou hru nejraději hrají uživatelé Windows 8

Normálně byste to neuhodli… Z žebříčků ve Windows Store, které Microsoft publikuje pro každou kategorii, vyplývá, že v sekci hry je v současné době nejpopulárnější titul Pac Pac Man. A to dokonce přestože byl vydán teprve nedávno.

Pac Pac Man je klasická verze slavného Pac Mana uzpůsobená pro Windows 8. Nabízí tak podporu pro desktopovou ale i dotykovou verzi operačního systému.

Hra neposkytuje uživatelům žádné propracované funkce, ale místo toho se jí daří zapůsobit celkovou jednoduchostí, která se zaměřuje na klasický herní zážitek původního titulu.

Ve Windows Store je nejoblíbenější free hrou Pac Pac Man

Ve Windows Store je nejoblíbenější free hrou Pac Pac Man

Samozřejmě že postrádá podporu Xbox Live a všechny ostatní funkce, které obvykle vidíte ve Windows 8, takže je docela jisté, že vývojáři tuto hru ještě potřebují zlepšovat.

Pokud nyní i vy toužíte zahrát si Pac Mana, pro Windows 8 jej stáhnete ve Windows Store. Pro náš trh však není ještě lokalizovaný, budete se muset spokojit s anglickou verzí.

Zdroj: news.softpedia.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru