Tisková zpráva: Tipli koupilo portál Moře financí, jeho uživatelům nabídne nadstandardní cashback

Tipli koupilo portál Moře financí, jeho uživatelům nabídne nadstandardní cashback

Společnost Tipli s.r.o, poskytující cashback servis, koupila internetový portál Moře financí. Portál pomáhal klientům při správě osobního rozpočtu a Tipli teď nabídne uživatelům přístup k jejich datům a hlavně vyšší zvýhodnění při internetových nákupech, než mají stávající uživatelé Tipli. 

 

Moře financí bylo založeno v roce 2011 a mělo poskytnout jednoduchý nástroj pro správu osobního a rodinného rozpočtu. Systém získal data automatickým nahráním z bankovních účtů, ručním zadáním údajů, nebo je vygeneroval z elektronických výpisů. Následně nabídl rozdělení položek do výdajových a příjmových kategorií dle vyhledávaných klíčových slov. Uživatelé si nastavili rozpočty a mohli si nechat zasílat emaily, pokud došlo k jejich překročení. Výhodné bylo, že klienti mohli mít pohromadě všechny účty z různých bankovních institucí, oproti správě financí v aplikacích jednotlivých bank. Data byla dobře zabezpečena proti zneužití.

 

Screen Shot 2017-08-27 at 6.38.38 PM

 

Moře financí také upozorňovalo na vhodné finanční produkty, na kterých mohli klienti ušetřit peníze, možnost vyplnit nezávaznou poptávku po finančním produktu a také služby poradců. Obchodní plán společnosti byl postaven na tom, že pokud došlo k uzavření smlouvy, získalo provizi. K březnu 2017 byl ale projekt po 6 letech ukončen, protože nenašel dostatečný počet uživatelů pro financování provozu a dalšího rozvoje.

 

Michal Hadryn považuje projekt za pokrokový, jen podle něj přišel příliš brzy. V know-how Moře financí vidí příležitost pro vylepšení svého produktu Tipli a na příští rok má nové nápady, kde by se know-how dalo využít. Podle PR manažerky portálu Tipli Aneta Podráská zde uživatelé Moře financí získají speciální účet, na kterém budou mít oproti běžným uživatelům Tipli nadstandardní zvýhodnění. Například získají zpět více peněz ze svých nákupů na portálu AliExpress.

 

O společnosti Tipli

 

Jedná se o cashbackový portál, který působí na českém trhu od října 2016. Zakladatelem je  kromě investiční společnosti Wasa Grup (70% podíl) podnikatel Michal Hardyn, který již rozběhl několik internetových projektů. Tipli hned v prosinci začlo působit na Slovensku, v červenci 2017 v Polsku a má další plány na rozšíření po Evropě. V Česku se řadí mezi 3 největší portály, svým uživatelům vrací až 33 % z nákupů, na Slovensku je nejsilnější společností. Před Mořem financí už nahradil starší cashback portál Erabat působící od 2012, kde také převedl všechny uživatelské profily. V současnosti nabízí výhodné nákupy na 450 obchodech, používá ho 150 000 uživatelů a každý měsíc přibudou desítky tisíc lidí. Cílem společnosti Tipli je nabídnout uživatelům nejvýhodnější cashback mezi veškerou konkurencí.

 

Zdroje: tipli.cz

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru