Tip z Twitteru: Jak naštvat svou exmanželku

Tip z Twitteru: Jak naštvat svou exmanželku

Snad každý pár si po rozchodu nebo rozvodu projde stádiem, kdy má chuť toho druhého co nejvíce naštvat. To, že si najdete někoho nového a budete se snažit vypadat strašně šťastně, už je prostě moc staré a obyčejné. Co takhle inspirovat se od muže z Detroitu?

Devětapadesátiletý Alan Markovitz, dobře známý majitel striptýzového klubu v Detroitu a zároveň muž, který bude brzy hvězdou Cinemaxu, je stále dost naštvaný na svou manželku. Ta totiž před dvěma lety měla poměr s někým, koho znal.

Socha s prostředníčkem v Detroitu

Své naštvání se rozhodl ventilovat po svém a velmi originálním způsobem. Koupil dům hned vedle toho, ve kterém žije jeho bývalá manželka se svým přítelem, a před jejich okno postavil obří sochu tyčící prostředníček. A aby se ujistil, že bude monumentální socha vidět i v noci, postavil k ní reflektor.

„Jsem nad věcí,“ tvrdí Markovitz. „Problém je v něm. Je to o tom, že on není člověk.“

Socha stála zhruba 7000 dolarů. Investovali byste do své exmanželky tolik peněz? Markovitzovi to očividně pomohlo.  Zřejmě se mu ulevilo.

Jiný názor na to ovšem má Lenka Tuohyová, dcera Markovitzovy bývalé manželky. Ta totiž fotografii sochy začala šířit na Twitteru a pak k němu přidala i následující komentář:

„Jak psychopatické je koupit si dům přímo vedle své exmanželky a pak tam umístit takovouto sochu?!?! Opravdu prima Alane.“

twitterNeighbors

Zdroje: Business Insider, Metro.co.uk

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru